Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Hledám příjemnou ženu na písmenka o všem možném o radostech všedních i nevšedních dnů v případě sympatii a porozumění nemusí zůstat jen u písmenek.
Ahoj nebudu chodit kolem horké kaše. Hledá se kamarádka na na erotické a svůdné dopisovani třeba přes skype nebo email. Samozřejmě bez narušování soukromí a s diskretnosti. P.S. Jsem pro kdejakou srandu a špatnost:)
Milá, hodná, usměvavá, kultivovaná, vnímavá, nevyholená a bez tetování? ;)
Hříšník potřebuje k životu čertici na písmenka.
Tolik žen se chce tady seznámit,a každá si přeje toho néj muže,a 99% žen tady píše,že na vzhledu nezáleží,ale každá po prvním odepsání chce poslat fotku,i když svou tady nemá.
Hledám kamarádku na psaní.
Ahoj,cítím se osaměle:(co si jen tak písnout?:))mám rád flóru i faunu a nezávazný pokec o všem.
Když se potkají dva kteří jsou stejně naladěni, můžou mluvit o štěstí. Netuším jestli by to mohlo být i v případě nás dvou ale máme šanci to minimálně zkusit prověřit, tedy pokud máš zájem. Ve dvou je život určitě hezčí a pokud Ti do něj taky někdo schází, rád Tě poznám
Rád bych poznal ženu mladší /plnoletou ideálně s Prahy ,ale není podmínkou.Na občasná psaní psaní a dle sympatií i výlety.Co si raději má co říci se starším.Moje koníčky:Výlety,cestovaní,tajemno,jízda na motocyklu,motoveteráni,kole apod.Ps:Pouze spolehlivou co umí komunikovat a chová se normálně,ideálně na whatsup,email.
Ahoj, jedna zvláštní existence z jinýho světa či snad vesmíru hledá někoho, kdo je na tom podobně :) Je většinou spíš introvert občas s extrovertním zábleskem, žije většinou ve vlastním světě zasněná miliony světelných kilometrů daleko. Je zvídavá, ráda objevuje nové světy, ať reálný nebo mimo realitu, a vůbec se zajímá o samý podivný věci :). Pokud to máš podobně nebo se v tom ideálně poznáváš, tak se ozvi :)