Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Ahoj kluk přechodně na vozíku hledá z Hradce Králové dívku,kamarádku,lásku která je sama a hledá kamaráda i vážný vztah:napíšeš?

15+ slečna na řádky?

Letní románek? Vdaná, drobná, štíhlá? Těším se....

Hledám sympatickou ženu na psaní k mému věku 45 let.Tu která by ráda zkusila vzrušení pomocí písmenek láká jí to.Pouze slušná,štíhlá se svojí úrovní.Prosím o civilní fotku na Napiš vážně v případě,že jsi komunikativní a psaní budeš mít jako relax.Ps:Ideálně si psát sms,email,whatsup.

Hledam milou zenu na kamaradstvi, flirt, sex?

Najde se tu příjemná holka na psaní ?

Potkat se,poznat se,těšit se,neřešit nesmysly,užívat života,někam si vyrazit,do lesa,do kina. S normální,obyčejnou ,fajn kamarádkou.Je to reálné?

...Nejsem úplně příznivcem seznamek..LÉTO JE TAK KRÁSNÉ:),TAK PROČ TO NEZMĚNIT:)V každé ženě se skrývá ANDĚL, PRINCEZNA nebo ĎÁBLÍK. To čím bude, záleží na tom, co si zasloužíme. Je to tak jednoduché. Pokud dáme ženě to ,co nikdy neměla, dostaneme to, co nikomu jinému nedala.:)Jsem normální hodný kluk a hledám normální obyčejnou hodnou ženskou.Je zde spousty spamů,nebo takových, kteří to ostatním kazí,ale i tací co to myslí Vážně.Tak Že hledá se prostě někdo moc fajn:).

VŠak já Tě najdu ;-)

Slečna,paní, holka s dlouhýma drápkama? :)