Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Ahoj všem, hledám spíše starší ženu....je jedno jestli hubená nebo silnější, hledám kamarádku, proto je důležité si mít co říci, než to, jak vypadá a které nebude vadit to, že jsem ženatý. Prostě se něco ze vztahu vytratilo a něco prostě chybí.....na něco - někoho se těšit... Praha a okolí..

Ano,hledám kamarádku.Myslím to upřímně,bez vedlejších úmyslů.Nemám potřebu si vymýšlet báchorky a někoho oblbovat.Jsem zadaný muž,již nějaký čas.To,že jsem tu je přirozená chuť si popovídat.Nevidím na tom nic špatného.Ano,kdo se cítí osamělý,těžko bude hledat jen přátelství,prahne po vážném vztahu.Tak jsem tu,abych se seznámil s příjemnou paní,která si uvědomuje,že by mohlo býti v životě veseleji.Třeba se tu jedna objeví a seznámím se.Když ne,usměji se a budu hodný muž. Vlastně,jako doposud.

Jsi žena a ráda by jsi si dopisovala? Můžeme si psát o běžných věcech, nebo i mohu posílat moje krátké erotické povídky. Těším se na Tvoji odpověď.

AHOJ HLEDÁM KAMARÁDKU NA DOPISOVÁNÍ.JMENUJI E LUBA A JE MI 54 LET. TĚŠÍM SE NA ODPOVĚD. JSU ZE ŠUMPERKA

VŠ 44 let 188/90 Pohodový, veselý chlap Hledá pohodovou, sympatickou ženu se kterou bychom si měli co říct, která občas potřebuje vypnout od stresu a vyrazit třeba na sklenku. Poslat si v práci pár řádek. Jsem ženatý a hledám ženu vdanou, který má také svou rodinu.

Ženatý VŠ 44 let 190/90 pohodář by si chtěl dopisovat. S 33-45 letou ženou nejlépe vdanou. Poslat si pár řádek z práce. Třeba časem zajít i na sklenku.

Hledám ženu 45-65 na písmenka,nebo případné příjemné povídání.

Výkonný NAS QNAP

Muž romantik 33let hleda hodnou ženu mam rad procházky, výlety, praci, děti, zvířata. Hledá Tebe pohodovou, pracovitou fajn ženu pro hezký rodinný život. V případě Tvého zájmu, se budu těšit