Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Drahá neznámá. Je Ti 27-43 let? Jsi vdaná? Žiješ ve stereotypu děti, práce, večeře, úkoly... ? Chtěla bys na chvilku utéct do virtuálního světa? Chceš nacházet ve své schránce i jiné mejlíky, než reklamy? Nebráníš se v případě sympatií případné schůzce? Jsi schopna napsat odpověď delší než tři slova? Nemáš postavu Michelinu? Jsi nekuřačka? Pokud jsi na mé otázky odpověděla ano, napiš, můžeme si vzájemné sympatie vyzkoušet. Budu se těšit.

Ahoj, hledám trochu napříč kategorií... Jsem ženatý, ale vztah se změnil v soužití vedle sebe, kde mnoho chybí, komunikace cokoli společné. Máš li to podobné, asi pochopíš... Proto hledám kamarádku z Prahy, která ráda najde někoho pro sebe, pro povídání, zlepšení nálady a třeba i někam zajít. Já komunikativní, mladší vzhled, spíše sportovní. Napiš a uvidíme...

Ahoj, něco mi v životě chybí, chtěl bych se těšit na každou zprávu od Tebe a představovat si Tvůj úsměv, když Ti dorazí milá zpráva ode mě ... pojďme to zkusit, a uvidíme co dál ... třeba hledám právě Tebe :-)

Nemáš chuť mít malé tajemství a v každodenním stereotypu si život obohatit něčím příjemným ? Najde se žena, krev a mlíko, třeba pro pár diskrétních vět?

Chybí mi blízká kamarádka z Prahy a okolí na vše, co pro nás bude příjemné – i třeba zatím jen dopisování. Měj zajímavý životní příběh, spořádaný život, buď komunikativní, vyrovnaná, třeba trochu outsider s vlastním názorem a hodnotami, bez výrazné nadváhy – mám to samé . Postupná vzájemná důvěra, přitažlivost, souhra, inspirace, respekt, ale nadále vlastní životy. Třeba Tě poznám právě tady...

Chtěl bych si dopisovat s ženou z Brna, nebo sem dojíždějící, nekuřačkou. Podnikám, jsem Brňák střední postavy, pohodář. Mám skoro vše jen to nejdůležitější se někam vytratilo.

Ahoj. Jsem chlap z Brna, nezávislý, podnikám, zadaný, ale přesto sám. Hledám kamarádku na pokec a psaní...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor

43 letý zadaný hledá ženu která se cítí osaměle a měla by zájem o nezávazné dopisování o všem možném. Budu se těšit na odpovědi.

Jsem sice zadaný, ale hledám zadanou nebo vdanou ženu na odreagování od domácího stereotypu psaním

Najde se tu optimistická slečna co má OPRAVDU zájem si psát o čemkoli?:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor