Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Kamaradsky vztah na vse krasne?

Možná na začátku dopisování ale nápisů to tak..Ne mužem vědět ve předu co ní čekají tak asi život měl být lehké že jo? Tak kdy by jsi chtěla seznámit semnou nápis.Já hodný,sympatický,věrní,romantický muž budu se těšit na tebou.

Niaka slečna na pokec :)

Ahoj, taky Tě vzrušuje představa, že si píšeš s mužem, kterého neznáš, o čem chceš, nebo o něčem co jsi nezkusila ale rada bys? Nechceš narušit svůj dosavadní vztah a chceš aby vše bylo jen mezi námi?

Hledám mladou kamarádku na erotické konverzace

Hledám ženu do 45 let.Kterou trošku láká zkusit si napsat i vzrušující zprávy,ale běžné psaní a sms. Hledám štíhlou,sympatickou ,která má úroveň a nepíše vulgárně .Ps:Jen spolehlivou,které nehledá psaní jen v pracovní době,když se nudí.Fotku vyměním na email.Jen vážně! Jen psaní,zavoláni.Reálný vztah nehledám.

Ahoj, já 41 normální chlap, hledám někoho na písmenka, pokecat si, napsat..... najdu někoho?

Rád bych poznal opravdovou kamarádku,které budu moc věřit,svěřit se,důvěrně o čemkoli popovidat...Jsi někde?Hledám Tě už moc dlouho,tak nevím:-(Zavřít