Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Ahojky moc rád bych našel fajn kamarádku, jsem sám a je smutno tak když budeš chtít písni moc rád tě poznám, můžeš být odkudkoliv a na věku nezáleží.

Komunikací vše začíná ..., tak proč neprohodit na začátek pár vlídných, milých slovíček..., a když se nám to bude líbit, můžeme pokračovat dále ...:-))

Hledám veselý úsměv, něžné oči, hebké dlaně, souznění, vzájemné těšení se.. Jsem štíhlý muž z Prahy, 46/176 mladého vzhledu, pohodový, komunikativní a rád bych poznal příjemnou, klidně i zadanou ženu z Prahy, do 43 let, nebaculatou, nekonfliktní.. Prostě fajn ženu, na kterou bych se mohl těšit a ona by se těšila na mě.. Co si vzájemně zpříjemnit dny?

ZDRAVÍM všechny mladé ženy a dívky 45-52 let.Já muž 51 let hledám zpřízněnou duši které nevadí rocková a panková hudba.Rovněž silné a rychlé stroje, moto i auta.Pro začátek bysme si mohli vyměnit svá fota a pár písmenek a časem se uvidí.Pokud jsi stejného názoru tak se prosim písni.Budu se těšit.ČAUKY.

Nepůjdeme na kávu? ve 14 hodin a 13 minut? 12 metrů a 11 kroků od desátého schodu devátého domu s osmi okny a sedmero dveřmi, tam, co je šest květináčů s pěti kvítky a čtyřmi listy. Mám tři přání, dvě máš Ty, jedno se splní...možná! (48/177/Praha - ženatý).

Hledám holčinu, se kterou jsem si psal pár dní zpět. Roztomilá blondýnka, 16let ;) z HK a jmenovala se Katka. Povídalo se mi s tebou moc hezky, tak se ozvi prosím :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha
Muž | 29 let
Tábor

Ahoj, hledám touto cestou ženu k pismenkování o běžném životě. WhatsApp, Viber, email, či sms. Děkuji za případné odpovědi.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha
Muž | 29 let
Tábor