Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Setkat se na inzerát je jako koupit si los. Investice je to malá ... šance bohužel taky, ale může přijít velká výhra...tak schválně... hledám zadanou ženu z Prahy pro příjemné a nekomplikované seznámení a za účelem přimíchání zářivých barev do šedivých dnů. Budeme mít společné malé tajemství? (ženatý 48/177)

Ahoj, hledám ženu se kterou by se dalo povídat o všem možném, o životě, o sobě. Témat je neskutečně mnoho. Někoho kdo má chuť pokecat i s někým mimo svůj okruh známých.. Takové malé tajemství, neškodné ale přesto zajímavé.. Já muž 36, usměvavý, klidný, mam rad přírodu, život, pohodu..najdu?

Mám skoro vše, co jsem si kdy přál, přesto je mi občas smutno a mám pocit, že mi život protéká mezi prsty...Proto tu zkusím najít jednu fajn kamarádku, která se cítí podobně jako já-milou, inteligentní ženu s holčičí duší pro společné sdílení života.Můžeme se spolu radovat ze všeho hezkého, zanadávat na to špatné, smát se spolu, svěřit se se vším...Napsat si, zavolat, zajít na kafe, dvojku nebo se projít...Jsi tu?na věk vůbec nezáleží

Nenapíše a nenapíše. Myslím tu hezkou, mladší, štíhlou, inteligentní, optimistickou srandistku. Ty mají na práci něco jiného. A ty ostatní by zase chtěly něco jiného. :-)

Je tu niaka v pohode holka nad 25 rokov na popisanie?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha
Muž | 22 let
Ostrava

Rád bych našel kamarádku k dopisování. Co bude dál, ukáže čas....

Ahoj, je tady slečna/žena na pár písmen? Třeba z toho něco vzejde :)

Hledám sympatickou, pozitivní ženu nebo i holku na dopisování. Můžeme si psát o všem, radosti i starosti :). preferuji komunikaci po emailu. Budu rád, když mi napíšeš :)))

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha
Muž | 22 let
Ostrava