Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Ahoj, nenašla by se tu žena/slečna, která by si chtěla nezávazně dopisovat?

Ahoj. Hledám tu introvertní slečnu se zájmem ve scifi, fantasy, tvrdší hudbě a hrách. Pokud tyto požadavky splňuješ, budu rád, když napíšeš. Dávám přednost nejprve psaní a po nějaké době i setkání. Rád bych zašel na procházku, nebo třeba na čaj, či pivečko. :D Jsem prý milý a hodný kluk, bohužel ale stydlivý a méně společenský, tak to zkouším touto cestou. Budu rád, když se ozveš, třeba si budeme rozumět. :)

Ahoj Jen se snažíte naučit jazyk! :) Jsem z Dánska..

Hledam hezkou a tajnou schranku,pro sva psanicka:)

Hledam postovni dorucovatelku s hezkou tajnou schrankou:)

Neni tu hodne a sympaticke stvorenicko na psanicko a treba nekdy na kaficko?:)

Ahoj,hledám příjemnou kamarádku na dopisování...Žil jsem asi 5 lety v Praze a teď jsem zpátky v Latinské Americe. Také mohu mluvit německy a španělsky...hasta la vista :-)

...rád bych poznal ženu, koho jiného tady...:-) Sympatickou, pohlednou, sportovní postavy, která se o sebe stará,.. pro takový tajný, ale krásný dlouhodobý vztah plný vzrušení, touhy po druhém.... ;-) Napiš, nekoušu a strašidlo taky nejsem.;-)

Rád si zkusím dopisovat s ženou SŠ/VŠ. Mám všeobecné zájmy, též trochu cestování, hlavně k moři (plavání), venkov, zvířata pro radost a pod. Jsem spíše domácí typ, 60+ , nyní již s více volného času, uvítám trochu rozptýlení. Můžeš o sobě též něco napsat? Díky.

Někdo na pár písmen nebo popovídání u kávy?