Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Krasny den přeji,najdu tady zenu na popisování?
...mám přebytek fantazie, stále něco tvořím v oblasti výtvarného umění, ale moje cesty utíkají i do jiných oborů, jsem komunikativní, mám rád lidi a nedělá mi problém se seznamovat, ale nejsem člověk, který musí neustále mluvit - mám rád ticho, přírodu, cestování...vlastně tady nehledám někoho za každou cenu, ale napadlo mne pokusit se napsat společně nějaký příběh.Psát si o tom jaký jsme měli den a co bylo k obědu mi připadá nudné. Máš-li přirozenou inteligenci a fantazii, tak napiš :)
Nehledám tu vážný vztah ani povyraženi na jednu noc. Hledám ženu , která si ráda zapísmenkuje a bude se usmívat,když si bude číst zprávu na dobrou noc. Takovou , která se dokáže bavit o obyčejných věcech i o těch,při kterých nás bude šimrat v podbříšku:-)...najdu?
Ahoj hodný kluk nekuřák dočasně na vozíku hledá z Hradce Králové hodnou dívku které schází kamarád i vážný vztah,napíšeš?
Ahojky. Je mi 30 let, nejsem žádný milionář ani kulturista. Jsem úplně normální člověk co zaujme lidí co se umí dívat na svět jinýma očima. Jsem svobodný abstinent, mám dvě děti z předešlého vztahu a touto cestou hledám kamarádku na psaní nebo nějaký ten výlet po horách a okolí...
Zdravím hledám slečnu či ženu na sexting po popřípadě i na schůzku ale to časem :)) napiš a dozvíš se více :))
Hledám ženu na psaní. O životě, o počasí, o koníčcích, o rodině... Slušně i lechtivě. Je to o domluvě ;)
Hodila by se kámoška na občasný pokec přes klábosnici ;-). Pokud budeš z Budějic, Krumlova či okolí a budeš velice krásná a sympatická (bo já su též velice krásný a sympatický :-)), mohli bychom aj něco vymyslet. Neboj se, já nekoušu. A když, tak velice málo a není to vidět ;-)
Nic vážného, jen únik ze všedních dnů, kdy se občas myšlenky i samotný život točí v nekonečném kruhu..Relax u kávy (nebo čehokoliv jiného), nad větami v mailu (nebo kdekoliv jinde), odhalení dalších stránek žití, hledání inspirace, porozumění, pozitivity;)
Taky si ráda hraješ, píšeš a nestydíš se? Ozvi se a popíšem si.