Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona s ním : Dopisování a přátelé : Brno

Hledám kamaráda, blízkého člověka.Smysl pro humor a sympatie důležité. Věk do 40let.Výhledově dlouhodobý vztah.Děti nevadí.

Hledá se parťák na společné učení se (např. jazyky) či kino / výlety / ..co dalšího bys rád podnikal? :) Hledám neegoistického srdečného kamaráda.

Je možné najít pro začátek spřízněnou duši?Prostě muže , se kterým není nuda, nesedí doma a hodlá život prožít-ne přežít.

Pojď si psat po večerech ????...jsem sympatanda...těším se na Tebe

Ahoj někdo na dopisování? ;) Přednostňuji věk 18-26, ale kdo ví :) A abych se krátce představila tak mi je 18 let, ráda hraju počítačové hry a poslouchám rock/metal. Ráda maluji, už nevím co bych víc řekla, tak se těším na dopisování :)

Ráda bych našla kamaráda, se kterým by bylo fajn zajít na kávu. Pokud vznikne přátelství, co víc si přát! Jen Brno a okolí.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Praha

Hledám inteligentního kamaráda bez výhod s báječným smyslem pro humor, nadhledem a sarkasmem, na pivo, na bazén, na procházku, na festival, do kina a hovory o ničem. Nemusíš milovat lidi.

Ahoj chtěla bych si s tebou psát, napíšeš mi?Jsem Invalida po těžkém úrazu.

Je léto, mám manžela, mám děti, mám přátele a přesto se někdy cítím sama a chtěla bych poznat milého člověka, který to má podobně. Nehledám za každou cenu, hledám toho, který na mě možná někde čeká.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Praha