Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona s ním : Dopisování a přátelé

Hezký den. Někoho sečtělého, ať se něco dozvím. S kým bude mít komunikace nějakou úroveň, tomu budu líbat do konce života nohy... Jo, jsem subka, bych dala všechno za chlapa, kterého si budu moct vážit a zároveň ho milovat. Tak co, je tu nějaká přirozená autorita, chytrý, inteligentní, co dokáže potěšit, pohladit slovem, a časem třeba někam zajít. Ale nehledám jen doprovod 'otroka na lyže a kolo, do bazénu, jen do postele', spíš parťáka nebo šéfíka, nic oplzlého, i naplácat se dá s láskou. Míša.

Ahoj hledam nekoho kdo je opravdu dobrý v matematice a byl by ochotný me ji naucit... Za odpovědi predem dekuji

Ráda bych si dopisovala v dopoledních hodinách se starším pánem. Ozveš se?

Hledám tady přátelství a pokec a může být i setkání a uvidíme co může z toho vzniknout časem :-). Jinak komunikuji z lidmi, kteří mají v profilu své foto...

Hledám kamaráda na dopisování o životě, na sdílení radostí i starostí, které v životě přicházejí. Chci se těšit na pár příjemných písmen od fajn člověka.

najdu nekoho na traveni volneho casu

Hledám nezadaného přítele zatím na dopisování a čas ukáže jestli dáme kávu,procházku.......třeba i společný život.

Hledam kamarada na toulky prirodou,na zmrzku,na nezne polibky a zbytek si domyslis sam?

Vím,že toto není asi nejlepší způsob seznámení,ale jsem se rozhodla,že to zkusím.Hledám spřízněnou duši-někdo by to nazval třeba i kamarádem,někdo přítelem.Jedno vím ale určitě-hledám muže-přiměřeného věku,s kterým bych si mohla dopisovat a v případě vzájemných simpatií-se i setkat-setkávat.Nehledám životního partnera,ani muže na společný život ve dvou.Hledám upřímné přátelství-kamarádství-chci tak hodně??? Jestli Tě(Vás) to oslovilo-napiš-(napište)na případné odpovědi se budu těšit.

Ahoj,jmenuji se Martina a je mi 45 let. Jsem z Táborska, ale označila jsem Budějovice kvůli širšímu záběru. Ráda si dopisuji jakkoli, ale v poslední době mě zklamala technika,co se týče Facebooku a Messengeru. Dříve jsem psala dopisy ručně, také hledala lidi na inzeráty. Ráda čtu,poslouchám hudbu,sleduju filmy. Se sportem se nějak nekamarádím, také mám silnější postavu. Mám 25-letou dceru. Bydlíme 3 ženské v chalupě mohli by o nás napsat seriál. Ráda si budu nezávazně dopisovat s mužem.