Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona s ním : Dopisování a přátelé

Najde se někdo kdo by rád trávil společný čas třeba ??. Kdo by rád byl prvně kamarád a pak časem něco víc.

Ahoj.Najde se tu milý muž na dopisování?Mě 36...

Hledám nezadaného sympaťáka .ve věku 40-49 let na dopisování o všem co život přináší.Jestli se sejdeme ukáže čas.....

Chtěla bych si psát , s někým,kdo je taky sám.

Hezky den,možná jsme tu oba omylem,máme vše a přesto citine,že něco chybí, při ranní cestě autem,cítím ten stereotyp a chuť..třeba ti napsat,zavolat a popřát hezky den, ráda bych se těšila na vzácné maličkosti,milou SMS a hřejivý pocit, na něco co bude Tvoje & Moje..kdy nezbortime svět, ale vykrocime vpřed.. Najdu Tě?

Zdravím pánové,jsem mamina na mateřské a chci si najít blízkého kamaráda z Brna či okolí. S mým partnerem se milujeme, náhradu nehledám,jen tak pro upřesnění;) V Brně nikoho moc neznám a nemám,tak to je důvod mého inzerátu. :) Mějte se. A pokud nebudu odepisovat,tak jsem ještě k vašemu vzkazu nedošla. Slušné vychování mi nedovoluje neodpovědět ;)

Docela by se mi líbilo mít kamaráda na dálku. Sem tam si napsat co je zajímavého kolem nás a jaké názory a představy máme o celém světě. A kdyby jsme časem zjistili, že si dostatečně rozumíme v mnoha věcech i názorech na svět, tak se třeba někde potkat a projít se nebo si zajít na kafe a popovídat si. Asi mám představu člověka - nejlépe nezadaného skoro-samotáře, který občas chce někomu něco říct. Nejsem z Prahy, má to znamenat celou republiku. Jestli máš podobnou představu, napiš.

Najde se slušný kamarád?

Ahoj, hledám člověka, se kterým bych mohla nejdříve prohodit pár slov, později třeba podnikat společně nějaké výlety, chodit na různé akce, apod. :-)

Napsat si,občas se setkat.