Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona s ním : Dopisování a přátelé

Hezký den. Někoho sečtělého, ať se něco dozvím. S kým bude mít komunikace nějakou úroveň, tomu budu líbat do konce života nohy... Jo, jsem subka, bych dala všechno za chlapa, kterého si budu moct vážit a zároveň ho milovat. Tak co, je tu nějaká přirozená autorita, chytrý, inteligentní, co dokáže potěšit, pohladit slovem, a časem třeba někam zajít. Ale nehledám jen doprovod 'otroka na lyže a kolo, do bazénu, jen do postele', spíš parťáka nebo šéfíka, nic oplzlého, i naplácat se dá s láskou. Míša.

Hledám někoho s kým si budu moct vyměnit pár řádků.

Hledám muže ve věku 28-38 k dopisování o čemkoliv. Ráda tě vyslechnu, proberu své i tvé problémy, vše v naprosté anonymitě. Mé zájmy jsou: cvičení a posilování, bojové sporty a filmy o nich, chov zvířat a zahradničení, cestování, scifi, vesmír, ufo, hudba - hlavně 90 léta, sex, jídlo :) a mnoho dalších.

Hledám nezadaného přítele zatím na dopisování a čas ukáže jestli dáme kávu,procházku.......třeba i společný život.

Hezký den. Děkuju všem, kteří byť anonymně, tak ochotně, vědomě a dobrovolně přispěli do mého článku o seznamkách. Díky za vaši trpělivost, která je při spolupráci jak se mnou, tak s mým temperamentem potřeba. Odpovědi pro mě byly poučné a velmi překvapivé. Jako osobní vsuvku můžu na oplátku prozradit, že mě fascinovaly nesplnitelné nároky některých žen a zároveň povýšenost některých mužů. Tolik moje odpověď na vaši nejčastější otázku :) Díky a hezké léto

Ahoj hledam nekoho kdo je opravdu dobrý v matematice a byl by ochotný me ji naucit... Za odpovědi predem dekuji

Ráda bych si dopisovala v dopoledních hodinách se starším pánem. Ozveš se?

Hledám kamaráda na dopisování o životě, na sdílení radostí i starostí, které v životě přicházejí. Chci se těšit na pár příjemných písmen od fajn člověka.

najdu nekoho na traveni volneho casu

Vím,že toto není asi nejlepší způsob seznámení,ale jsem se rozhodla,že to zkusím.Hledám spřízněnou duši-někdo by to nazval třeba i kamarádem,někdo přítelem.Jedno vím ale určitě-hledám muže-přiměřeného věku,s kterým bych si mohla dopisovat a v případě vzájemných simpatií-se i setkat-setkávat.Nehledám životního partnera,ani muže na společný život ve dvou.Hledám upřímné přátelství-kamarádství-chci tak hodně??? Jestli Tě(Vás) to oslovilo-napiš-(napište)na případné odpovědi se budu těšit.