Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona s ním : Dopisování a přátelé

Hledas krásnou modelku s perfektní postavou? Tak to nepis. To nejsem. Hledas upřímnou, veselou,milou a spolehlivou kamarádku na psaní, popřípadě na trávení volného času jako jít do kina,kolo,výlety,procházku? Tak určitě napis. Budu se těšit:)))

Hledám někoho, kdo je už také sám a má volný čas na dopisování,později v případě porozumění posezení u kávy, procházky,návštěvy kina, divadla...Nekuřák je podmínkou.jsem středoškolačka,plnější postavy,173 cm

Bývalá šťab. hl. přemýš. lib. dem., pravdol. a feministu, kterému taky chybí intelekt. dialog o hudbě, filmu, výtv. umění, literatuře, architektuře, politice, gumových kachničkách nebo životě a smrti. Zn.: Jen vážně. PS: Dobro a sranda.

Občas poslat vzkaz, pozdravit, jít třeba na houby, na ryby nebo do čajovny na šachy, nebýt sama. Co mám udělat? Poraď mi.

Najdu zde muže, který by měl zájem jen si tak občas napsat pár pravdivých slov a vět.

Najdu tu kamaráda co mně rozveseli sem smutná a nešťastná prý vypadám hezky a mám smůlu na chlapy

Lehce zlobivá andělská bytost hledá milého lumpa, pro výměnu myšlenek a návazností, včetně společného fantazírování, v případě významných sympatií možná i setkání... věk přibližně mému, stav a vzdálenost neřeším, požaduji však inteligenci, smysl pro humor a nezbytnou jiskru mezi řádky ;-).

Pojďme si napsat, už se těším na odpovědi...

Hledám muže na psaní

Nekto s jizni moravy na par riadkov?