Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona s ním : Dopisování a přátelé

Hledám někoho s kým si budu moct psát ve volném čase o všem možném i nemožném. :)Těšit se na Tvé odpovědi a časem se třeba i reálně sejít :)

Je tu někdo kdo mi pomůže zdokonalit se ve Španělštině.

Ráda bych našla kamaráda na dopisováni a čas ukáže víc.

Hledas krásnou modelku s perfektní postavou? Tak to nepis. To nejsem. Hledas upřímnou, veselou,milou a spolehlivou kamarádku na psaní, popřípadě na trávení volného času jako jít do kina,kolo,výlety,procházku? Tak určitě napis. Budu se těšit:)))

Hledám někoho,kdo chce ještě snít a ruku v ruce jít,ne doma jen hnít.Kdo umí dávat i brát a ne jenom lhát a umí se i smát.Umí přiznat chyby a zasmát se sám sobě.

Najde sa kamarat na par pismenok

Ahoj Jsem krásná hnědovláska sportovní postavy. Mám ráda basketball sport, plavání hudba tanec zpěv a četba. Jsem ráda když se ozvete

Každý,kdo vstoupí na tyto stránky má nějaké přání,nějaký svůj sen.Někdo zde touží potkat životního partnera,jiný milence....... Já toužím po obyčejném písmenkovém přátelství.Říká se,že přátelství je někdy víc,než láskaTak najde-li se zde muž,kteý by to chtěl také zkusit-prosím-ozvěte se. Zn:dopisování,přátelství a kdo ví?třeba i příjemná setkávání. Budu se těšit na případnou odpověď.

Někdo na pár milých slovíček?