Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Hledám spolubydlícího : Dopisování a přátelé : Praha

Bydlím sám a je mi smutno. Ve vší počestnosti mohu ubytovat dvě ženy v registrovaném partnerství s dítkem ve společné péči. Podíl na nákladech spojených s bydlením pouze finančně. P4 u metra.

Polopatě: Hledám Muže, nejlépe který přišel o střechu nad hlavou, nebo který nemá zahradu, a proto hledá protějšek se zahradou aby si tam svépomocí postavil svou chatku a v klidu si tam žil i s dalšími lidmi v chatkách...Jsme na tom stejně, proto si budeme pomáhat.. To znamená že hl.Člověka bohatého zejména svou šikovností, zkušenostmi a srdcem -viz moje další inzeráty. Děkuji a těším se že to už konečně někdo správně pochopí ;-)

Nabízím spolubydlení nejlíp slečně, která má zájem o výtvarné umění v ateliéru-bytové galerii na Malé Straně v Praze. Samostatný pokoj, přímo pod Petřínem. Podmínky mailem.

Milé Ženě cca 35 až 55 let nabízím možnost spolubydlení v bytě 2+1 v Praze. Samostatný neprůchozí pokoj (vybavený nábytkem) v krásném domě v centru Prahy. Máš-li touhu jít do Prahy za prací nebo za poznáním, těším se na Tebe :)

Hledám (VŠ/190/100/50) partnerku pro společné bydlení, ostatní není vyloučeno , možno i v zahraničí...pragmatismus je podstata.Nabizim bydleni v praze volne ihned .

ahoj, hledám fajn ženu pro spol bydlení.