Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám spolubydlícího : Dopisování a přátelé

Hledám k sobě spolubydlícího mám 1+1byt a bydlím sám kde bych uvítal společníka byt mám dosti vybavení také z internetem a kuchyň, Nájemné se domluvíme.

Ahoj našla by se tady pohodová spolubydlící jestli ano ozvy se více ti povím do zpráv

Ahoj kupuji byt v Luhačkách, hledám spolubydlící.

Bydlím sám a je mi smutno. Ve vší počestnosti mohu ubytovat dvě ženy v registrovaném partnerství s dítkem ve společné péči. Podíl na nákladech spojených s bydlením pouze finančně. P4 u metra.

Pokud hledáš levné ubytování v domečku se zahradou, můžeme se domluvit. Ženy, dívky, slečny do 40 let. Děti nevadí. Napiš, rád tě poznám osobně.

Muž 61 let pracující, aktivní , výška 167cm, pohodový a příjemný.Hledám ženu pohodovou, klidnou, která má ráda přírodu a život na vesnici. která je také sama. Nehledám krásu hledám obyčejnou ženu. Na bydlišti nezáleží hlavně ať ví co chce. Bydlím ve Zlíně v rodinným domku, pouze v případě vážného zajmu napište číslo.ozvu se děkuji za váš zájemPolopatě: Hledám Muže, nejlépe který přišel o střechu nad hlavou, nebo který nemá zahradu, a proto hledá protějšek se zahradou aby si tam svépomocí postavil svou chatku a v klidu si tam žil i s dalšími lidmi v chatkách...Jsme na tom stejně, proto si budeme pomáhat.. To znamená že hl.Člověka bohatého zejména svou šikovností, zkušenostmi a srdcem -viz moje další inzeráty. Děkuji a těším se že to už konečně někdo správně pochopí ;-)

Ahoj. Hledám spolubydlící k sobě do domku....samota není dobrá a třeba bude i to společné štěstí