Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám spolubydlícího : Dopisování a přátelé

Nabízím spolubydlení za výpomoc na chalupa, na venkově se zahradou , asi 12km od Strakonice . Zařízen, ihned k dispozici. Je nutné osobní jednání a domluva . Vhodné pro ženu s déti . Tel . jen sms

Hledám ubytování, resp.pronájem jednoho pokoje se sociálním zařízením, v bytě či domě, nejlépe v Praze 7,8,9. Za přijatelný nájem, mohu též vypomoci s úklidem a péčí o domácnost. Jsem žena, nekuřačka, slušná a pracovitá, pouze seriózní nabídky. Děkuji.

Rád u sebe nechám občas přepat nějakou fajn mladou holku. Prostě, když budeš potřebovat přespat, dej vědět a domluvíme se... Byt mám u metra v centru.

Nabízím k pronájmu částečně zaízený byt 2+1 v rodinném domku, jedná se o jedno patrno RD. Rozvedl jsem se a byt nevyužívám. Hledám nejlépe ženu s dítětem, či muže, který by měl dítě ve střídavé péči. Nutná osobní schůzka. Zn.: do domu si nepustím každého.

Hledám hezkou spolubydlící do rodinného domu se zahradou, která by mě pomáhala s domácností

Nabizim samostatnej pokoj v domku,ženě.

Potřebuješ si z jakého důvodu rychle najít v Praze ženu nejlepšího přítele?, jsem tu a také potřebuji najít: Muže podle naší vzájemně se doplňující životní situace i bydlení a jídelníčku a povahy a pohledu na život (ale ne podle fotky, lépe si zavolat), pro společný začátek byť by to mělo být ve 4 holých stěnách ;-) Nejde mi o majetek ale o charakter a dobré srdce, věřit si....parťáka i na život, NEkuřáka. Ale fotkám tak úplně věřit nedoporučuji. PS: jaký je pro seznánmení ten Tvůj důvod? M

Hledám bydlení v Praze. Buď neprůchozí pokoj, nebo s nějikým, s kým si pronajmeme menší byt? Budu se těšit na rozumné nabídky. Já v pohodě. pracuji :-)

hledam milou a hodnou zenu

Ahoj, hledám za sebe náhradu do spolubydlení, bydlím ještě u bývaleho přítele. Jde o malý pokojík v paneláku na košutce, vybavení pokoje základní (madrace, skříň, stolek židle), bytu normální. Je tam wifi internet. Cena kolem 3000-5000/měs (já bydlím od neděle do pátku kuli práci za 3000). Lucie.