Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám spolubydlícího : Dopisování a přátelé

Hledám hezkou spolubydlící do rodinného domu se zahradou, která by mě pomáhala s domácností

Hledam nekoho do spolunajmu v Zitave .Pomuzu mu i s praci.

Hledám 1-2 spolubydlící do samostatného neprůchozího pokoje ve 2+1 (plně vybavený byt po rekonstrukci) na Nové Hospodě. Výborná dostupnost lesů, vesnice s MHD na Borská pole/centrum města, pošty a ZČU. Vhodné zejména pro toho kdo preferuje klid vesnice a komfort města/paneláku s výhledem na Konstantinovy lázně a Český les. Zájmy o focení, přírodu a cestování výhodou. Cizí národnost se znalostí alespoň základů AJ/ČJ není problém. Požaduji slušné, spolehlivé a nekonflitktní nekuřáky.

Hledá se slečna (28 a vice let, dítě nevadí) na spolu bydlení pro chlapa na vozíčku (33let). Bydlení a jídlo zdarma + auto na půjčení k dispozici + 8800 měsíčně platí za péči. Bydlení je v Medlánkách (1+1KK), domácí mazlíčci nevadí. Přes den je soběstačný (zvládá dost věcí sám). Péče spočívá v ráno vstát pomoct na vozík, přes den stačí jídlo v mikrovlnce , večer pomoc do postele, přes noc jednou pomoct vycévkovat a jednou za tři dny pomoct jít na wc na velkou + sprcha. Něco málo uvařit třeba

Hledám ženu k spolubydlení,já klidný 55 letý s horší chůzí,ale abastinent a nekuřák Co po rozvodu ije než ze psem.Preferuji kamarádství,a slušnou ženu.Bydlím v centru města a zároen kousek od přírody.Najdu tě??

jsem tu jen pro: stavaře-kutila-zahradníka-lesníka-rybáře-milionáře-hvězdáře-kuchaře-srdcaře- který by rád žil pro svou lásku.... Máme před sebou ještě hodně práce, a život je tak rychlej , takže ať si stihneme ještě i užít co si nyní připravíme na stáří ;-) Respektování přirozenosti o lovení kance a péče o příbytek je samozřejmostí na přípitek:-) Věrnost za věcnost :-) Pravda ve víně s přívlastkem .... více osobně. F (mám ráda kešu, kulturu, slunce, dřevo dílnu, )

Nabízím pronájem pokoje v bytě 4+1 na Praze22 za protislužbu a příspěvek na energie. Naskytla se mi možnost jiné práce, ovšem nemohla bych vozit děti do školy(1.tř, a 6.tř-autista)Jednalo by se o 2-3 dny v týdnu(směnný provoz), vždy jen ráno kolem 7.30. V bytě kočka, na dvorku 2psi, zahrádka. ŘP vítán.

Nabízím možnost spolubydlení v Kostelci nad Orlicí. Byt 4+1 po rekonstrukci; nekuřácký; volné 1 až 2 mistnosti dle dohody.

Rád poznám hodnou dívku, které pomůžu s bydlením. Zkusme spolu bydlet v bytě o velikosti 2+1 nebo 3+kk. Upřednostním lokalitu Brno - Bohunice, Lískovec nebo Brno - Jih. Konečný výběr nechám na tobě Těším se Zdeněk