Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Hledám spolubydlícího : Dopisování a přátelé

Hledám spolubydlícího 46 letBrno TOP 15.1.2020 Hledám ženu, která by zkusila se mnou bydlet v podnájmu ve velkém bytě v centru Brna a pokud by nám to vyšlo tak pak nastálo. Jen pro vážný vztah do konce života.

Ahoj všem hledám k sobě spolubydlícího muže to byt BI nebo také kluk gay který by rád byl v čistotě a mohli jsme se lépe poznat, bydlím prozatím sám.

Hledám osamělou, hodnou paní, která by chtěla mít domov a zázemí.Jsem zcela soběstačný, ale poslední dobou si musím přiznat, že by se docela hodila ženská ruka.Nehledám ani služku, ani milenku, spíš kamarádku, přítelkyni.A pokud si lidsky sedneme, uvítám i případný vztah.

Ahoj, hledám spolubydlíci mladou maminku která by měla zájem bydlet na Slovensku nedaleko Bratislavi, v rodinném domku v pěkné vesnici. Budu se těšit na případnou odpověď. Ahoj Rak.

48/174/98 hledá kamarádku na spolubydlení v Praze do 3+1, třeba si padnem do oka, výhody neočekávám.

Píšu za svojí kamarádku Evu je jí 63 let.Eva hledá hodného muže který nemyslí jen na jedno.Chce slušného partnera nad 68 let, Je silné postavy, vtipná, hodná.Zatím bydlí v Praze ale v nejbliší době by se chtěla přestěhovat.Proto hledá muže se kterým by mohla bydlet.Nebrání se přestěhovat k němu.Ráda zašlu její foto.

Veselé Vánoce královna krásy Právě se dívám na tvůj profil a to mě opravdu zaujalo ... usmíval se. Páni! máte skvělý profil. Mám velký zájem, abych vás více poznal; Hledám někoho, s kým by se mohl sdílet můj život, kamarád duše Prosím, napište mi Budu se těšit na vaši odpověď. FreddyHledám spolubydlící. Nabízím dva samostatné pokoje.Společná kk.

Nabízím spoludydlení studentce Vš za občasnou výpomoc doma. Internet a MHD Ova ,

Ahoj rád přivítám kluka který hledá bydlení a třeba pracuje a nebo študuje.Mám 1+1 bit, Mám ho celkem vybavení a žádné dluhy nemam ale nechci byt sám.Jinak sem starší štíhlý svobodní.Tak pokut budete mít někdo zájem tak mě napište a můžeme se domluvit.