Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vzkazy : Dopisování a přátelé : Praha

ŽenaVzkazy 52 let Praha

TOP  18.9.2019

Ahoj, taky rád dostáváš zprávy o ničem a zároveň důležité? Tak jsi to ty, který mi na whatsappu chybíš....

MužVzkazy 45 let Praha

TOP  16.9.2019

Možná jsi tu jen tak náhodou..., hezká, štíhlá, komunikativní..., taková, za níž se muži otočí, zadaná, a přesto hledající. Ozvi se pohlednému muži 45/182, VŠ. Třeba jen krátce. Děkuji.

ŽenaVzkazy 49 let Praha

TOP  16.9.2019

Ahoj všichni. Dávám dohromady partu na různé akce /výlety, kultura, zajít na pokec a pivo apod, nápady vítány/ pro rozvedené a nezadané a singl a bezdětné + - 40/60 let. Kdo ví že v partě je větší sranda a nezkazí legraci. Smysl pro humor vítán ::))))

Žila, byla v jedné zemi krásná, chytrá a emancipovaná princezna. Seděla v zahradě na břehu potoka, vyskočila z potoka žába a řekla jí: Jsem zakletý princ. Stačí polibek, abych se znovu proměnil v pohledného, urostlého a elegantního muže. Pak se můžeme vzít a žít šťastně na tvém zámku s mou matkou. Budeš mě moci milovat, připravovat mi jídlo, prát moje košile a rodit moje děti. Budeme šťastní. Tentýž večer si princezna při vychutnávání osmahnutých žabích stehýnek pomyslela: "Tos uhod, blbečku..."

Jeli jsme spolu vlakem z Plzně do Prahy. Dnes večer (1.9), v devět, vlak měl zpoždění. Dal sis dvě plzně a pořád jsi mi chtěl pomáhat s kufrem a i jinak ses zajímal, asi jsem to trochu zazdila. :-) Teď mi to vrtá hlavou, najdu tě?MužVzkazy 27 let Praha

TOP  29.8.2019

Ahoj, jmenuji se Lukáš a je mi 27 let a jsem z Prahy a hledám slečnu, se kterou budu moct plánovat budoucnost. Nejlépe do konce života, nikoliv na pár měsíců. Mám velice rád psy, zábavu, naopak nesnáším lež a nevěru. Rád se seznámím s milou dívkou, se kterou si budu mít co říct a budu si sní rozumět. Jsem pracující člověk, který ví co chce.

MužVzkazy 31 let Praha

TOP  29.8.2019

Milí uživatelé, několikrát se mi stalo, že jsem odepsal na inzerát a moje zpráva byla ignorovaná. Chápu, že nemá smysl odpovídat někomu, kdo je např. sprostý, mimo věkový limit a podobně, ale pokud napíše člověk, který splňuje všechny "požadavky", tak je základní lidská slušnost odpovědět. Napsat "Díky, nemám zájem." vám zabere asi 4 vteřiny. Taky se vám určitě nelíbí, když někdo ignoruje vaši zprávu. Pojďme se k sobě chovat hezky a nekažme náladu lidem, kteří se chcou skutečně seznámit. Díky ;)

ŽenaVzkazy 43 let Praha

TOP  29.8.2019

V úterý jsme jeli v jednom kupé rychlíkem v 16, 00 z Českých Budějovic. Nabídl jsi nám výměnu míst, zachraňoval hlavolam :-) a v Praze jsi vystupoval na Hlaváku, my jely dál. Děkuju za ten úsměv a za ten pocit.