Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vzkazy : Dopisování a přátelé

Bez Tebe, koukám se sám na nebe a tak lásku svou hledám si seznamkou.

ŽenaVzkazy 43 let Zlín

TOP  3.7.2020

Hledám muže ze Zlína, který měl dříve profil Lucas07, anglicky mluvící...Atraktivní žena hledá konkrétního muže...

Američtí vědci zjistili, že muži, kteří jsou v reálném světě docela žádaní a v "kurzu", jsou na seznamkách naprostí outsideři. Prosím o Vaše zkušenosti, jak je to u žen. Děkuji předem za Vaše reakce, Petr.

MužVzkazy 50 let Holešov

TOP  3.7.2020

Společné chvíle a zážitky ve dvou vždycky potěší víc než samotařit...

Co napsat, když jsem na těchto stránkách?Nechci už být sama.Věřím, že nezadaných je dost, jen se nějak nemůžu potkat s tím pravým.Flintu do žita neházím, jsem věčná optimistka.

MužVzkazy 45 let Plzeň

TOP  3.7.2020

Tato rubrika je nacpaná mužskými inzeráty, oproti těm od něžného pohlaví ...je to zajímavé, to ženy nic nehledají, nepotřebují, nic jim nechybí ...jsou tak spokojeny ...?? Odpoví mi někdo na tyto otázky ...??Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Tachov

Hledám Obálku, ženu se kterou jsem si tady psal pod jejím Nickem OBALKA Napiš...nemohu se dostat do emailu...:)

Věřím, že z psaného se dá o člověku dost vyvozovat (minimálně mylně ;)), Čímž chci poukázat na to, že jsem si vědoma nedostatků tohoto způsobu poznávání, pokud mě ale nezaujmou slova... Vím, co hledám. Člověka, jehož myšlenky mě budou nutit přemýšlet. Pokud mi přijdou některé z těch myšlenek ještě zábavné... Oh, utiš se srdce mé. Je to tu tak zkratkovité, že se ani nebudu snažit vystihnout samu sebe. Aha, tak to jsem lhala, stejně to zkusím. Evidentně jsem neponaučitelná. Nebo optimistka. Knihy!

ŽenaVzkazy 29 let Třinec

TOP  2.7.2020

Někdo na povídání o životě a vesmíru?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Tachov