Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vzkazy : Dopisování a přátelé

ŽenaVzkazy 39 let Strakonice

TOP  15.9.2019

Hledám muže vtipného a důvtipného, ve věku 39 - 45 let, který už ví, co od života chce, k dopisování. Ráda poznám člověka, který si chce stejně jako já, touto formou, na chvíli odpočinout od každodenních povinností.

Ahoj, já (bohužel introvert) hledám někoho, s kým vyrazit někam do klubu...většinu času sám, nijak mi to nevadilo až do teď. Roky plynou a ten stereotyp už nějak začíná ubíjet. Sezením doma se nikdo nový nepozná. A samotnému se mi tam moc vyrážet nechce. Dá se tu vůbec někdo najít? Přijde mi, že postupem času, jak je tu už na seznamce skoro každý, tak to upadá. Nebo to tak není?

Některé starší inzerentky zde požadují po svém případném protějšku VŠ vzdělání, dobrý zdravotní stav, vypracovanou postavu, dům, peníze, auto by mělo být samozřejmostí, měl by být bez dětí, velmi příjemný a usměvavý snad i ve spánku, neměl by se válet na gauči atd. A co je velice důležité, musí být kutil! Bez toho by to rozhodně nešlo! Jako protihodnotu nabízejí svojí postavu "tak akorát" s prořídlými vlasy na hlavě, křečovými žilami na nohách, velkou zadnici, prsa na břichu a svoje malé potomky

Hezký štíhlý opálený muž 38/179 si hledá kamarádku. Ostrava okolí

Hledám trochu porozumění, člověka se zájmem o přírodu. Někoho kdo by chtěl nebo se snaží žít jinak. Někoho kdo se zamyslí před tím, než si vezme rohlík do jednorázového mikrotenového sáčku, stejně jako já. PS: Ano, opravdu neperu na eko. valše ale v automatické pračce :) Jsem normalní pracující žena, které není lhostejné naše životní prostředí. Máš to stejně? Ozvi se.

ŽenaVzkazy 25 let Praha

TOP  15.9.2019

Nehledám vztah abych našla lásku a přátelství. Hledám přátelé do svého života pro sdílení nových informací. Sem milá snažím se to iste dostávat. Sem usmivava smích je lék. Sem sama sebou a ráda bych našla kamarádku či přítele na psaní. Sem mladší ale rozumím do s každým ??

Ahoj budu si stebou moc rad psát tak nevahej a piš MichalMužVzkazy 28 let Praha

TOP  12.9.2019

Ahoj, jsem momentálně na neschopence a zavřený doma, proto bych byl rád kdyby se našel někdo normální kdo by chtěl vést smysluplnou konverzaci, která by plynula sama a nebyla plná ohraných frází. Za normálních okolností jsem nejradši na výletech, na kole, v přírodě i ve městě, rád vařím, ale i tak rád zajdu třeba do hezkého pivovaru na dobré pivo a večeři nebo oběd když je to zrovna cíl cesty :) . Budu rád když se někdo ozvete. Ahoj.

Nutně hledám paní Zlatu, roz.Šmídovou z Lanškrouna. Kdysi bydlela na adrese Polní 231, Lanškroun. Věk cca 50-55 let. Pokud jste ji někdo znali, či znáte, uvítám jakoukoliv informaci