Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vzkazy : Dopisování a přátelé : Brno

ŽenaVzkazy 41 let Brno

TOP  22.9.2019

Někdo si psát pres fb?

Najdu tu partačku na sběr hub? ehm myslím těch , , pozdějších, , ))

Překvapivě hledám slečnu, která nevysedává tady ...

MužVzkazy 43 let Brno

TOP  5.9.2019

Potkali jsme se 28.9.2018 na Špilberku. Koukali jsme po sobě. Já se svou rodinou a Ty s kamarádkou a tím nejnádhernějším úsměvem, který mě očaroval tak, že ho musím znovu vidět. Jsem romantický snílek (blázen) a věřím, že se znovu setkáme i když mé realistické já se mě snaží neúspěšně přesvědčit o opaku.

MužVzkazy 26 let Brno

TOP  24.8.2019

Ahoj, jmenuji se Denis, je mi 25 let a moc rád bych tu poznal fajn kamarádku. Mezi mé zájmy patří PC hry, zvířata, basskytara, kutilství, wrestling, F1. Rád se přiučím i něčemu novému. Pokud Ti v životě chybí někdo s kým můžeš probrat strasti a radosti života, budu moc rád když napíšeš :)

ŽenaVzkazy 23 let Brno

TOP  23.8.2019

Hledám kamaráda na psaní, nejlíp někoho ukecanýho, kdo by rád četl knížky. Věk do 30 let.

MužVzkazy 28 let Brno

TOP  20.8.2019

Parťačka na dovolenou v září?ŽenaVzkazy 31 let Brno

TOP  31.7.2019

Zdravím, pánové :-) Prosím, neztrácejte čas tím mi psát. Tento profil jsem si založila jen kvůli sympatickému mladému muži kterého jsem tu náhodou zahlédla, a počkám jestli odpoví, nebo nikoliv. Na jiné zprávy nemám v plánu reagovat, a nebudu. Takže se tímto všem potencionálním zájemcům omlouvám. P.S. ….cesta je cíl :-)

Nechystá se někdo autem v sobotu 3.8.2019 na 15.hod.(event. v jiný den) do Fryšavy pod Žákovou horou na vernisáž? (Helena Puchýřová - Vysočina v obrazech). Pokud by mě někdo vzal, ráda zaplatím PHM včetně občerstvení. Děkuji za případnou nabídku. Jarmila

MužVzkazy 40 let Brno

TOP  29.7.2019

Hľadá sa zelenooká zdravotná sestra z interny Brno menom Marcela, r.1973. Už som Ťa raz hľadal, ale nepodarilo sa. Ak to tu čítaš, ozvi sa, alebo ak číta niekto kto takú pozná, dajte jej prosím vedieť, že ju hľadám. Ďakujem.