Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vzkazy : Dopisování a přáteléBrno

ŽenaVzkazy 21 let Brno

TOP  23.6.2020

Ahoj :) ráda s někým popíšu, seznámím, nebo zajdu na vínko... ;)

Ahoj, je tu někdo, komu se také líbí první dva filmy Petera Jacksona?

Posilam vzkaz zene, ktera pracuje jako personalistka a pomohla by mi s hledanim zamestnani. Pozvu na obed a o vsem si popovidame.

MužVzkazy 35 let Brno

TOP  27.5.2020

Hledám kamaráda/kamarádku na občasné setkávání, povídání a zábavu. Jsem třicátník a tomu odpovídají moje zájmy a postoj ke světu. Jsem spíš humanitně zaměřenej, ale práci mám technickýho rázu. V politickým spektru se řadím do současné opozice, na koronavirus se dívám spíše , , švédskýma očima''.Chuť na pivo je vítána :). První setkání můžu zafinancovat, záleží na okolnostech. Jsem heterosexuál. Tvoje věkové rozmezí by mělo být od 25 do 50 let.

MužVzkazy 44 let Brno

TOP  17.5.2020

Milujte a nevzdávejte to, nikdy. Když nás život nakopne do zadku, je to proto, že jsme příliš dlouho stáli na jednom místě a nesnažili se jít dál. Je to jenom naše další šance a nesmíme jí promarnit. Tož tak.

ŽenaVzkazy 34 let Brno

TOP  15.5.2020

Muzikanti a herci ahoj! Hledám lidi, se kterýma bych si mohla nezávazně (tzn. bez příslibu nějakého koncertu apod.), zazpívat či zahrát, na stylu až tolik nezáleží. Úplně nejradši bych zkusila muzikál, jazz (něco melodičtějšího), renesanci, baroko, jinak je mi to jedno. Strašně moc chci s někým spontánně zpívat či hrát na něco klávesového, improvizovat. Pokud chcete taky, nebo pokud poradíte, kde hledat, napište mi prosím. Nejsem školená, ale vím, že jsem muzikant od přírody.

Kdysi jsem zažil řadu nešťastných lásek. Pak se to zlomilo a potkal jsem tu pravou, ale po letech to tak nějak vyšumělo. Má potřeba lásky však byla veliká a tak jsem hledal bokem dál, párkrát jsem si myslel, že už je to konečně ta pravá, ale po čase jsem zjistil, že se mýlím a akorát jsem jim nakonec způsobil bolest. A teď přišla opět na řadu ta nenaplněná láska z její strany, kdy já jsem do ní zblázněný, ale ona nakonec dala přednost jinému. Proč to hledání je nejprve krásné a potom tolik bolí?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Tachov

MužVzkazy 25 let Brno

TOP  16.4.2020

Miluju, když ti můžu psát žhavé zprávy. Mám rád příběhy a hlavně chci tvou rozkoš. Je mi jedno jestli jsi zadaná, nebo jsi v práci, nebo si zrovna hraješ s dětmi. :P Napiš a budu ti rád vymýšlet žhavé zprávy. - Odpovědi jen s připojenou fotkou :P

ŽenaVzkazy 41 let Brno

TOP  15.4.2020

Najdeme pohodový pár na trávení volného času?

ŽenaVzkazy 32 let Brno

TOP  13.4.2020

Zdravím Vás, hladám človeka, ktorý sa citi spiš na ocasku Gausovej krivky...náročnejšieho, ale nie povrchneho. Intelektuálne rozhovory...ine pohlady. .vyvazovanie, ale klidne sarkazmus nebo ine..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Tachov