Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaHlavní město Praha

Přijedeš ke mně kousek za Prahu a pořádně mi vyš...š hubu a krk až do konce. Polohy dle Tvých požadavků. V telce si u toho můžeš pustit “P”. Žádná líbačka, ani mazlení. Ty mladší ode mně a dokážeš si stáhnout předkožku... a nebo ji vůbec nemáš. Já jsem ženáč 45/188/115, již delší dobu sám doma.

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, schází někomu takové to normální a běžné objetí a trochu toho sexu?

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  30.3.2020

Jsi stále ještě panna, příp. nezkušená stydlivka, bojíš se selhání, nebo jsi v tomto ohledu již zažila špatnou zkušenost a teď hledáš odvahu atd., nicméně ráda bys s tím přeci jen něco udělala? Jsem štíhlý, pohledný, pozorný, jemný, něžný, mazlivý typ, opravdu nesobecký, zkušený ( ne promiskuitní ) 100% zdravý chlap na úrovni a rád Tě velmi trpělivě bezpečně, šetrně, citu a ohleduplně uvedu do světa milování, erotiky a intimních radostí, otevřu Ti cestu k sebevědomí a nepoznaným rozkoším...:o)

Přijedeš ke mně kousek za Prahu s pořádně mi vyš...š hubu a krk až do konce. Užiješ si to dle svých představ. V telce si u toho můžeš pustit “P”. Žádná líbačka, ani mazlení. Ty mladší ode mně a dokážeš si stáhnout předkožku... a nebo ji vůbec nemáš. Já jsem ženáč 45/188/115, již delší dobu sám doma.

MužNezávazně 41 let Praha

TOP  30.3.2020

Hledam sexy fajn sport kocku. Ktera miluje sport, smich, dobre jidlo vylety. Ja sympatickej 40 chlap. 184/84/sport postavy.

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  30.3.2020

Hledám sympatickou, pohodovou, spřízněnou dušičku na vše krásné, co bude dál ukáže čas. Vím jak těžké je navázat kontakt na sociálních sítích, s někým kdo je na pohodu, ale třeba budeme mít štěstí. Foto nemám problém poslat, ale nechci ho sem dávat z pracovních důvodu. Život je krásný, ale utíká příliš rychle. Filip

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  30.3.2020

Nudím se a rád bych si často zaš.kal s ženou statné postavy. Hledám paralelní vztah pro vše hezké, bez výčitek a závazků. Jsem z Kralup n.V., štíhlý nekuřák. Věk zcela nerozhoduje, pouze sympatie.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 45 let
Praha
Muž | 40 let
Praha
Muž | 41 let
Most
Muž | 45 let
Nymburk

Jsi submisivní, nebo cheš být? Hledám mladou holku, můžeš být nezkušená, budu si s Tebou dělat, co budu chtít a Ty se necháš... Nejde o bolest, jde o vzrušení, podřízení, poslušnost a to jestli budeš potrestaná si zvolíš sama svým chováním, buď budeš poslušná, nebo neposlušná a já budu trestat. Já Tě budu vnímat a sledovat Tvé pocity, když si s Tebou budu hrát, budeš moje hračka, budeš mi k dispozici, poslušná a přemožená;-) Napiš mi na sebe kontakt, já už si Tě povedu.

Jsi studentka, školačka a chceš staršího kluka, který se o tebe bude starat? Nehledám flirt na jednu noc, ale něco dlouhodobého. Jsem v pohodě nezadaný a mám vše, co potřebuji a chci se bavit. S Tebou se chci bavit. Podnikneme něco? Napiš a probereme to…

Hledám svoji poslušnou a oddanou submisivní dívku, ženu, které bude dělat potěšení plnit mi mé přání a mé fantazie. Jsem vzdělaný, pohledný a úspěšný muž a těším se na zprávu třeba právě od Tebe.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Brno
Muž | 42 let
Krnov
Muž | 44 let
Praha
Muž | 44 let
Beroun