Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka : Česká Lípa

Najde se zde žena, která by ráda potkala šikovného, dobře stavěného sympatického muže k občasným schůzkám? Mám vlastní zázemí, jsem pohostinný a jako milenec velmi šikovný. Mohli bychom se nejdřív sejít někde na kafe a pak by se vidělo, dle vzájemných sympatií...Jsem otevřen i třeba wellness pobytu, vše záleží na domluvě...Jsem vyšší sportovní postavy..

Hledám mladou kamarádku, která by uvítala staršího důvěrného a férového kamaráda, na odepisování a třeba i občasné “kamarádění” bez oblečení;)Neboj, nekoušu, ale rád si hraju a bavím se. A co ty?:)

Hledám hodnou a šikovnou holku z CL a okolí na randění, flirtování a občasné úniky z celoživotního osamění. Je mi 45, jsem silně introvertní, nesmělý a málo komunikující. Klidně můžeš být i o dost vyšší než já (mám 186cm). Víc se dovíš když mi napíšeš.

Hledám přítele, v mém věku, s jiskrou, na společné trávení volného času.˘Když o něco jde, nemá cenu spěchat ˘

Jsi slušná holka, která je přes den sama doma a chtěla by trochu vzrušení? Proč nemít slušného, spolehlivého a diskrétního milence, který Tě bude čas od času pravidelně navštěvovat a plnit Tvé fantazie? Uvítám dlouhodobější vztah se vzájemnou důvěrou. Jsem slušný inteligentní muž středního věku, který ví co hledá a co Ti může nabídnou. Mohu jen přes den ve všední dny u Tebe doma. Napiš a domluvíme se ;).

Ahoj, jsem 26 letý panic, který touto cestou hledá starší ženu, která by ho zasvětila do sexu. Pokud máš zájem a chceš se blíže poznat, prosím odepiš.

Ještě bych se rád podělil o hezké chvíle s fajn ženou, která hledá staršího muže.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 46 let
Praha
Muž | 42 let
Praha

Zajištěný zadaný muž 41let, pohodář, hledá štíhlejší milenku. Potřebuji čas od času změnit stereotyp.. hledám dlouhodobě. Důvěra a diskrétnost nutná. Vše je na další domluvě. Ozvi se.

Ahoj, hledám ženu na vášnivé milování i experimentování plné vzrušení :)

Rád kouřím a necham se kouřit více pak je na domluvě jen diskrétně prostory nemam a ty?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha
Žena | 46 let
Praha
Žena | 40 let
Praha