Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 31 let Brno

TOP  14.7.2020

Ahoj, nehledám vážný vztah, nicméně občas se podívat společně na film, dát si skleničku, zajít do kina či se přitulit mi chybí...

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  14.7.2020

Rád bych poznal štíhlou pohlednou ženu na navázání přátelsko-mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o posteli :-). Pokud by takový vztah postupem času přerostl ve vztah vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem VŠ, tmavé vlasy, hnědé oči, 190 cm (+ 20 cm, je-li to pro někoho relevantní údaj), rád čtu, dívám se na filmy, toulám se přírodou... Budu se těšit na případnou odpověď.

Hudba

Podnikatel 57 let by rád poznal sympatickou ženu na občasné schůzky a nezávazný vztah. Serióznost a diskrétnost garantuji. Preferuji dlouhodobý nezávazný vztah . Věk nehraje roli , ideální by byla žena 40-50 let , spíše štíhlejší a drobnější postavy. Vše další je na společné domluvě. Morava.

Jsi submisivní, nebo cheš být? Hledám mladou holku, můžeš být nezkušená, budu si s Tebou dělat, co budu chtít a Ty se necháš... Nejde o bolest, jde o vzrušení, podřízení, poslušnost a to jestli budeš potrestaná si zvolíš sama svým chováním, buď budeš poslušná, nebo neposlušná a já budu trestat. Já Tě budu vnímat a sledovat Tvé pocity, když si s Tebou budu hrát, budeš moje hračka, budeš mi k dispozici, poslušná a přemožená;-) Napiš mi na sebe kontakt, já už si Tě povedu.

Vysoký sportovec hnědé vlasy a sportovní postava, muž v nejlepších letech. Ani starý, ani mladý chce najít právě Tebe! Ženu, hledajícího něco hezkého. Vzrušení, napětí, zase se na někoho těšit, cítit něčí blízkost, ale tak nějak jinak...bez bourání toho, co oba máme tak rádi. Chci jen jendou za čas pár hezkých chvil a pak se zase rozutečeme do svych vyhřátých domovů a nabouráme tak náš domácí stereotyp.

Ty se hezky oblékneš, připravíš se na schůzku, já pro tebe poslu Uber, který tě odveze ke mě, uděláme si hezky večer a pak ti ho zase zavolám na odvoz. Takže ty mi teď na sebe napíšeš kontakt, já ti pošlu foto, když ti budu sympatický, pošleš foto i ty mě a domluvíme se... Můžeš jeden večer udělat něco vzrušujícího, já tě neodsoudim... Jsem single, takže nemusí jít jen o jeden večer, ale může;) Uděláš to?

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  14.7.2020

Najde se pohledna, stihla s hezkou postavou, zadaná, vdaná nebo volná, co si chce pouze nezávazně uzivat dlouhodobě kamarádství s výhodou? Nebo chceš zkusit něco nového? Vše je o dohodě. Chuť na sex, třeba i kdekoliv a nebát se, si o to říct když je na to čas podminkou. 100% oboustranná diskrétnost. Chceš si trochu okorenit život? Zkušenosti v sexu mám výborné. Více ve zprávách. Tvoje fotka i zpráva třeba víc napoví. Já, prej pohledny, zábavný s chutí na sex a pohodář. Napiš a uvidíme co a jak.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Kladno
Žena | 39 let
Brno-venkov
Žena | 40 let
Praha
Muž | 44 let
Brno

Hledám mlaďonkou holku, která potřebuje zaučit. Mam velké zkušenosti a pěkné klidné zázemí. Ty mi napíšeš, co bys chtěla, může jít o cokoliv, třeba jen o osahavani, udělat to rukou, pusou, získáš zkušenost s mužem. A budeme dělat na co se budeš cítit, hezky postupně. Budu tvůj kamarád, přítel, mě můžeš, říct vše, budu tu pro tebe. Odepiš...

Nezadaná hledá přítele - milence do 50 let let pro dlouhodobý vztah.Muže, který se cítí sám, ale nechce se už vázat.

Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Fitness
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Nabízím pohodové relaxační masáže pro dámy. Stačí se domluvit a přijet, případně mohu dorazit do vašeho soukromí. M

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 47 let
Kladno
Žena | 39 let
Brno-venkov