Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaDěčín

Hledání a budování vážného vztahu už jsem vzdal, takže teď hledám opravdu dobrou kamarádku na popovídání, posezení u dobrého vínka a... Najde se zde taková?

Hledam stihlou zenu na vikendove milovani u me.Zajedem na vylet, na pivecko, prochazka po kramech na houby atd.Uvidime co bude dal ...

Hledám ženu na užívání si života, jen v tydnu, po-čt, po 17té hodině, milování, poznávání, prostě užívání si života.. Ozvi se.. Martin..

Hledám kamarádku na sex v prirode

Krásný den přeji, rád tady poznám milou, příjemnou zralou ženu (baculka nevadí), na vše hezké co jde ve dvou dělat i mimo postel, ale hlavně na pohlazení na duši i na těle a vzájemné ochutnávání. Já, kultivovaný muž 40/190/88, VŠ, nepromiskuitní, s trochou inteligence, rozumu a se srdcem na správném místě, vážící si svého zdraví a soukromí. Ocením inteligenci, komunikaci, smysl pro humor, zdraví, vůni, vášeň, jiskru. Budu se těšit na odpověď

Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Fitness
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Nabízím pohodové relaxační masáže pro dámy. Stačí se domluvit a přijet, případně mohu dorazit do vašeho soukromí. M

Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Fitness
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Možná je to hledání jehly v kupce sena, ale už mě nebaví někoho zachraňovat... Nejsem žádný šereda a ani mindráček, proto hledám pohlednou a sebevědomou ženu, která o sebe dbá, ale zároveň pro ní není problém sednou na kolo, do lodě, zajít na fesťák či na pivko a sex pro ní není nutné zlo. Zatím nezávazně a pak... Najdu?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 40 let
Praha
Muž | 37 let
Liberec

Sázím na střízlivě bázlivou sebepropagaci. Třeba takto: „Když jdu kolem mateřské školky, děti se usmívají. Když jdu kolem zahradnictví, květiny rozkvétají. Když jdu kolem nemocnice, anestézie není třeba a když vjedu do křižovatky, na semaforech svítí výhradně jen zelená.“ A vybroušená pecka na závěr: „Před měsícem můj úsměv uzdravil nemocné štěňátko.“ Jde odolat? ;-)

AhojHledám ženu z Dečínska, nebo Českolipska na společný, klidný a harmonický život.Živou, veselou, ukecanou a trochu střelenou.Prostě správnou.

Děčín? klidné a diskretní schůzky? Procházka a pak už by záleželo na nás :-) může to býti klidně i pravidelně zaleží čistě jen a jen na tobě :-) At už ti je 18 nebo 55 klidně napiš věk je přeci jen číslo :-) klidně napiš budu se těšit :-) Mě 28 :-) měřím 187cm :-) po domluvě není problém jsi vyměnit tel čísla nebo civil fotky :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 47 let
Praha
Žena | 47 let
Rakovník
Muž | 50 let
Praha