Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Ústí nad Labem

kamarádka+dopisování+výdání se+obcasny sex=nezávazný vztah.nic víc,nic míň.

potuluje se zde sympaťanda s touhou a vášní...která má ráda tajemství.Nejlépe zadaná...s potřebou stejnou,jako mám já..? Pouze dlouhodobě...jednorázové povyražení nehledám.

je asi pošetilé najít zde "dvě v jedné" , ale proč to nezkusit. Profesně masérku a " milenku". Nic jednorázového nehledám ,pouze dlouhodobě a pravidelné návštěvy ve Tvém masážním salonu.Celý Ústecký kraj.

Žena..která hledá ženu..toužíš po náruči,porozumění,naslouchání..chceš poznat jaká je něha od ženy? Jsem tady jen pro Tebe..

Ahoj, rád bych tu našel ženu na diskrétní schůzky bez narušení soukromí nás obou. Nejlépe taky zadanou, které doma něco schází. Na věku nezáleží, důležité jsou sympatie a vzájemná přitažlivost bez ktere by to asi nešlo :). Měla by být z UL nebo okolí, případně ochotná dojíždět. Mě je 28, svalnaté postavy. V posteli dominantnější. Více už po zprávách. Pojizdny i s prostory. Žijeme jenom jednou tak proč se pozbytek zivota jenom trápit :) každý máme své důvody tak se nestyď

Ahoj. Rád bych poznal prima kamarádku z Teplic, Ústí nad Labem, či blízkého okolí, vdanou, zadanou, či svobodnou, která se dokáže bavit, má smysl pro humor a která by občas zašla na skleničku, do kina, nebo jela na výlet a která by se zároveň nechala dlouze orálně uspokojovat. Prostě si společně občas užít hezký den, zakončený tvým krásným orgasmem. Ozveš se mi, prosím?

Hledám čubičku k její výchově, panenku pro svoje potěšení a její disciplínu, subinku, která mi bude říkat Pane, věřit mi, respektovat a poslouchat mě a má rozhodnutí, subinku pro moje perverznější choutky (vše po domluvě).Nejsem dominant začátečník ani sobec, nezapomínám i na touhy mojí subinky, nejsem sadista, bití do krve a více už není moje liga. Nehledám partnerský vztah, vše bez fin. nároků.Pokud hledáš dominanta, ozvi se mi.

Pohodový sympaťák hledá milenku(ideálně zadanou), která má ráda swingers.

Zatoulany pejsek hleda svou novou panicku Mas misto v klicce?

Ahoj hledám hlavně jednu dlouhodobou milenku hlavně na sex, ale nejenom to ,ale i o zábavě (Hory lyže večeře) . Neměla bys zájem??? Pouze reál. Nebo řekneš co tady hledáš ty?Třeba něco vymyslíme co bude vyhovovat oběma???Rád se přizpůsobím.