Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaÚstí nad Labem

Kulatý zadeček, pěkný patičky, vše u mě. Můžeš bydlet dělat mě dceru, vnučku prostě co budeš chtít , kromě SM

Ahoj , já zádaný ale doma už to není ono a proto hledám kamarádku, milenku která už to ma doma stejné , preferuju diskrétnost a upřímnost, vše jen na domluvě .kvůli práci mám volno jen o víkendu .(káva , oběd , procházka, výlet, pokec a samozřejmě dle sympatií i sex ).více ve zprávách . PS: nemusíš být zadaná .

Rád bych poznal sympatickou kamarádku, budeme kamarádi?

Rozvedená nekuřačka hledá dlouhodobý nezávazný vztah.

Rád bych zde našel ženu : profesí "masérku" a zároveň nezávazně " milenku" . Vše ostatní můžeme probrat v další komunikaci. Pouze dlouhodobě..nic jednorázového nehledám.

Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Rád bych kamarádku na procházku krajinou z mé fotografie (samozřejmě po předchozím bližším seznámení). Můžem se sejít ve městě a popovídat si a pak třeba něco takového naplánovat. Pošli foto, atˇ se venku poznáme, a s ním něco o sobě. Rád Tě poznám. Osamělost je někdy krutá a já jí chci z mého života vykopnout. Pomůžeš mi s tím?...Ale bude to možná fuška..

Kamarádka s BDSM výhodami? Férové jednání, diskrétnost, důvěra, respekt ke vzájemným dohodám...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník
Muž | 38 let
Ostrava
Muž | 67 let
Praha

Opět jsem zatoužil vychovávat subinku, panenku pro svoje potěšení a její disciplínu, čubičku, která mi bude říkat pane, věřit mi, respektovat a poslouchat mně a má rozhodnutí. Splníme si naše tajná přání.Nejsem dominant začátečník ani sobec, nezapomínám i na touhy mé subinky, nejsem sadista, bití do krve a více už není moje liga. Pokud jsi dočetla až sem a láká tě to, napiš

Hledám kamarádku z Ústeckého kraje která má ráda sex a chybí jí. na věku a postavě nezáleží.Rád lížu, piš, čekám.

Hledam vdanou zlobivou zenu na sex vl prostory mam

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Muž | 36 let
Praha
Muž | 56 let
Praha