Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaTrutnov

Líbilo by se Vám mít doma, namísto partnera (manžela), svého vlastního osobního sluhu? Na práci, ponižování, tresty atp? Jste neobézní? Na veřejnosti bychom předstírali, že jsme rovnocenný, záviděníhodný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo mé místo na kolenou u Vašich krásných nohou. Myslím, že pro pohlednou, dominantně zaměřenou ženu, by byl takový typ vztahu docela přínosný pro její pohodlí.

Ahoj, nepotřebuješ občas umýt záda, namasírovat unavené tělo? Napiš, sejdeme se a uvidíme. Sympatie, souznění. Trutnov i širší okolí.

Hledám ženskou která by jela třeba na výlet do kina udělala si hezký večer a užívala si se mnou příjemné chvíle...žijem jenom jednou...fota mám v profilu.

Hledám pro dlouhodobé přátelství ženu, která nejen vyniká vysokou touhou po sexu, ale také umí myslet, vnímat a chce občas vyrazit ven, poznávat hezká místa v okolí a přála by si spřízněnou duši.

Ahoj, najde se tu holcina na patecni vecer, ktera by si rada uzila sex? :)) Me 22, Trutnov a okoli:) napiseme si na fb, napis!

Ahoj.Hledám uprímnou ženu, která si na nic nehraje. Ženu, která má ráda muziku, kino, procházky, sex a cestování na motocyklu tak jako já.

Ahoj, rád bych poznal ženu přiměřeného věku, která se cítí sama a občas by ráda unikla ze všednosti dní , já jsem ženatý, ale vlastně jsme jen po letech kamarádi. Pojedeme na výlet , zajdeme na víno a uvidí se. Pepa

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 49 let
Brno
Muž | 36 let
Frenštát p. Radhoštěm

Ahoj . Touto cestou, bych rád našel ženu - dívku na vše hezké, bez narušení soukromí.Jsem féroví, diskrétní, zábavný. Budu se těšit na vaší odpověd. na vzhledu, postavě, stavu a věku moc nezáleží. Spíše záleží na tom co máte v srdci.Mám rád procházky, povídání a rád bych někoho komu se můžu vypovídat a pomazlit se. jsem z Trutnova, ale není problém když napíšete třeba z Jaroměře, Náchoda, Hostinné a okolí do 30 km. od Trutnova. Mám rád jak hubené, tak i baculky. Muže být i starší žena. Pá Luboš

Líbilo by se ti převést své submisivní sklony do reality? Žít pod mojí nadvládou? Žít jako ponížená služka na mém sídle? Venku bychom předstírali, že jsme rovnocenný, pohledný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo tvé místo na kolenou. Vycvičím si tě k poníženému chování, budu tě přiměřeně trestat za nesplnění mých příkazů atp

Kluk 18-25 pro mě? Ty štíhlý a milý. Hledám na vše....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Praha
Žena | 47 let
Praha
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno