Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaBoskovice

Pokud máš, tak jako já partnera, který nemá zájem o sex, tak napiš snad docela pohlednemu muži a poresime to. Zázemí ke schůzkam mám a diskrétnost je samozřejmostí.

Hledam ženu Na Sexuální Setkání TI Já Krásné Chvíle Plně Živočišného SEXU Bez Otázek NA KRÁSE MI UBEC NEZÁLEŽÍ KOLEM 43 Let A Do 47 let ESI Ráda Koris Víš Co POZE volat

Přeji hezký den, rád ti občas splním sen. Toužíš po lásce a milování, hledáš a ten pravý není k mání? Zapomeň na všechno špatné co se ti dosud stalo, jsem tu, štěstí se na Tebe usmálo. Představ si, že venku prší, každá kapka deště budu můj polibek na tvoje tělo, představ si, že venku fouká horký vítr, to budou mé jemné ruce, které budeš mít všude po celém těle. Budu tě hladit a líbat úplně všude a věř, že neskutečně krásně nám spolu bude.

Ahoj, najde se dívka z Boskovic anebo přilehlého okolí ve věku 20-35 let? Jsem pohledný, akční, zábavný, sportovní typ a hledám kamarádku obdobných vlastností na povídání, a padneme-li si do oka, možná dojde i na víc. Fotografie si rád vyměním při prvotní komunikaci.

Měla by nějaká žena zájem strávit týden v kamionu a zříct se pohodlí domova

Hledám staršího kámoše, se kterým se budeme vzájemně orálně uspokojovat. Pokud ho máš hodně silnýho (min. 5 cm v průměru), tak to bude super. Požaduji 100% zdraví, diskrétnost a čistotu. Totéž nabízím i já.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 40 let
Praha
Muž | 33 let
Praha

Ahoj, sním o kamarádce, se kterou si povyprávíme anebo se projdeme, kterou láká si rozšiřovat obzory a nenamítá nic proti knihám, která miluje pohyb na vzduchu a nevadí ji námaha. S chutí se pustí do ztřeštěných nápadů a dobrodružstí ji neodpuzují, tráví čas s pohledem upřeným vzhůru a všimne si krásy vedle sebe.

Přeji hezký den, hledám ženu od 55 let výše. Je mi 35, jsem zadaný, mám děti a na tom nechci nic měnit. Bude fajn, když na tom budeš podobně, ale samozřejmě to není podmínka. Nehledám sponzora ani maminku. Prostě se mi líbí starší ženy a vše co k tomu patří. Jsem vysokoškolák, mám fajn práci, auto. Můžeme si někam zajet, dát si večeři, projít se a cokoli nás spolu napadne. Nejsem promiskuitní a až Tě najdu, dál hledat nebudu. Bude to naše tajemství...

Rád poznám rozumnou a realisticky smýšlející ženu...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 38 let
Praha
Žena | 47 let
Praha
Žena | 47 let
Rakovník