Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

MužNezávazně 28 let Brno

TOP  31.3.2020

Muž, kterého baví BDSM a submisivní role, 28 let, hledá dominantní ženu (cca 23 - 50 let) z Brna a okolí, která ho přijme do služby jako sluhu. Nabízím absolutní poslušnost, spolehlivost, oddanost, nadšení pro věc. Mám povahu aktivního submisiva, který je připraven aktivně plnit touhy a přání, velmi mě vzrušuje podřízenost, možnost sloužit obsluhovat svou paní, nebráním se trestům. Největší odměnou je pro mě spokojená paní. Prostory i potřebnou úctu mám.

MužNezávazně 28 let Praha

TOP  31.3.2020

Vážně prostě hledám ženu, která mě uškrtí stehny :D

Co napsat. Hledám prostě fajn holku na sex. Jednu, normální, alespoň trochu hezkou, alespoň trochu inteligentní. Takovou, co to má stejně a nechce vztah, ale taky jí chybí doteky, něha i vášeň. Nabízím totéž. Snad tu nějaká milá holka ještě je :-) Foto výměnou.

MužNezávazně 25 let Praha

TOP  30.3.2020

Hledám starší dámu na sex a na vztah but z Prahy nebo z hk a okolí a sem nekuřák ahoj matous

Ahoj hledám zde ženu za účelem nezávazného randění a sexu . Hledám Tebe :)

Zdravim. Je mi 24. Rad bych zde nasel milenku a kamaradku v jedne osobe. Vek je mi jedno. Jde o diskretnost. Pokud te to zaujalo tak se ozvy.

chtěl bych tě svázat, ošahat po tvé těla jak chci ... jsem začatečník, takže holka bez zkušenost je moc vítana..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Brno
Muž | 31 let
Frýdek-Místek
Muž | 27 let
Znojmo
Muž | 31 let
Praha

Na středu 1.4. Hledam suba se zazemim. Moje vize je takova, že po rychle domluvě dojedu k tobě, kde už budeš budeš nahý čekat . Prohlednu si tě, ošaham, pohraji si a pak se postaraš o mé uspokojení. Akce rychlovka do cca 30minut max hodinka ..

Zdravím čtenářky :D Mladý, drzý, akční a (objektivně bráno) pohledný hoch hledá slečnu, která se mu posadí na Ohniváka :D... Kdyby ses mi líbila, nemám problém tě v reálu oslovit na ulici..jen mám teď z osobních důvodů málo času. No a tak jsem tady a prostě regulérně na lempla doufám, že mi zázrakem padne do klína nějaká 10/10 a vyměníme šťávy :D A jelikož cesta do postele bývá trnitá a vaše důvěra v mužské pokolení podlomená, rád pokecám a pošlu fotky na WhatsApp ;)

Ahoj mladí sub...kluk... Hledá starší /mladší dominantní paní kterou bude poslouchat ve všech případech, prikazech... A budu ji oslovovat mojí paní moji královnou... Najdu takovou?? Děkuji

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Frýdek-Místek
Muž | 28 let
Brno
Muž | 26 let
Praha
Muž | 27 let
Znojmo