Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaPraha

ŽenaNezávazně 32 let Praha

TOP  29.5.2020

Po rozchodu bych si ráda našla milence. Mladšího, tak 20-25 let, ideálně trochu vysportovanější postavy a s větším M. A hlavně s velkou chutí do sexu všeho druhu :) Chci se scházet pravidelně a pořádně do toho bušit :)) Já jsem hezká, baculatá, prsatá a mladšího vzhledu. Jsem v sexu hodně otevřená a hodně mě toho baví. Budu se těšit na odpovědi :)

Dlouholetá zaběhlá nymfomanská trojka kamarádů ONA 30/168 submisivní Bi ve všem poslušná bacule+2 štíhlí kluci(ne Bi) 39/183 hl. na rozšíření našeho swingerskolektivu další smyslnou, tulivou a mazlivou, vášnivou Bi kamarádku, či PÁR přiměřeného věku, na hezké chvíle, kromě sexu i kamarádský vztah.Očekáváme úroveň, 100% zdraví, romantiku, čistotnost-NEkuřáci! Sebevětším nemravnostem se meze nekladou;o) ale ne perverznosti a úchylky! Byt máme.Dlouhodobé pravidelné DISKRETNÍ společenské akce:o)

Dlouholetá zaběhlá nymfomanská trojka kamarádů ONA 30/168 submisivní Bi ve všem poslušná bacule+2 štíhlí kluci(ne Bi) 38/183 hl. na rozšíření našeho swingerskolektivu další smyslnou, tulivou a mazlivou, vášnivou Bi kamarádku, či PÁR přiměřeného věku, na hezké chvíle, kromě sexu i kamarádský vztah.Očekáváme úroveň, 100% zdraví, romantiku, čistotnost-NEkuřáci! Sebevětším nemravnostem se meze nekladou;o) ale ne perverznosti a úchylky! Byt máme.Dlouhodobé pravidelné DISKRETNÍ společenské akce:)

Nudí tě život který žiješ!? Potřebuješ vzrušení a někomu patřit?!! Madam tě naučí, jak se má správná D*vka chovat!! Řízené orgasmy, plnění úkolů pro svojí paní!! Nejprve lekce online a když budeš poslušná D*VKA, může proběhnout i schůzka, kde pohlédnes ponížená svoji Madam do očí!!!

Náročná hledá nenáročného. :-)) CTRL+V na mě ani nezkoušej!

Potkám tu straší krásnou ženu s větším poprsím ? Jen ty a já. Budu se těšit ??

ŽenaNezávazně 31 let Praha

TOP  27.5.2020

Ahoj. Hledam něco jako kamaráda, na zpříjemnění toho stereotypu. Buď prosím vysoký, tak trochu příjemně vousatý a hlavně nebuď suchar..Jinak nečekej žádné závazky a vztah. Mám rodinu a tak to i zůstane. Pokud to máš stejně, tak se ozvi ??

ŽenaNezávazně 32 let Praha

TOP  25.5.2020

Hledám seriózní vztah, chci muže, který mě bude milovat, milujícího muže s porozuměním a smyslem pro humor.

Zdravím všechny subinky. Chtěla bych si najít nějakou mladou na výchovu. Můžeš být klidně zlobivá....