Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : SeznamkaBrno

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  25.2.2020

Co takhle si splnit svá třeba i tajná přání? Nezávazně ale naplno. A těšit se na sebe. Co Ty na to?

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  25.2.2020

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Padesátkou život nekončí naopak, je potřeba si života začít užívat , aby se v domově důchodců mělo na co vzpomínat. Pokud to doma neni tak jak by mělo být tak věř, že i mne chybi milování a intimnosti jako sůl.Jestli bez toho dokažeš žít ok, já ne. Hledám fajn ženskou, která je na tom stejně a nepotřebuje k tomu horu slibů, pálení mostů a jiný nesplnitelný hovadiny, na které se už já osobně fakt citím starý. Prostě proč v týdnu neprovést nějakou lumpárnu a netěsit se na další.

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  23.2.2020

Rád ližu! A ty? Muž středních let štíhlé postavy.183cm On 19cm Hledám vášeň, ňehu a nekonečná hravost mazlení dráždění. Férové jednání.Žena má vždy přednost!

Neobyčejný muž hledá neobyčejnou ženu svého srdce! Jsi do 60 let a štíhlejší postavy ? Chybí ti něha a láska? Chceš aby jsi našla někoho s kým ti bude hezky? Chceš plánovat třeba společnou budoucnost? Tak mi napiš.

MužNezávazně 52 let Brno

TOP  24.2.2020

Ahojky. Hledám světlovlasou kamarádku, možná milenku, důvěrnici, možná parťačku na cokoliv, na co dosáhneme ... minulost je součástí, tedy není třeba ji řešit, současnost je podstatná a budoucnost neznáme, ale můžeme se těšit ... snad ;o) Nehledám závazky a ani je nenabízím, na kole jezdím spíše rád než dobře, na motorce rád i dobře, když je čas ;o) Rád bych se potkával s milou duší se všeobecným přehledem, mít si s kým popovídat, dát si sklenku vínka ... a co dál se uvidí ...

MužNezávazně 47 let Brno

TOP  24.2.2020

Muž 46/170 hledá ženu, střední nebo silnější postavy k diskrétním intimním schůzkám bez narušení soukromí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 47 let
Praha
Muž | 51 let
Plzeň

MužNezávazně 52 let Brno

TOP  24.2.2020

Ty víš, že jsem, on neví že jsem, já vím, že jsi, ona neví, že jsi. V podstatě paralelní dvojka.

MužNezávazně 52 let Brno

TOP  24.2.2020

Sympaťák z Brna 51/189/88 hledá pohlednou kočenu na společné randění

MužNezávazně 47 let Brno

TOP  24.2.2020

Jsi poslušná? Tak nečekej a napiš.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník
Muž | 49 let
Praha