Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezávazný flirt : SeznamkaBrno

Zpříjemním život štíhlé nebo štíhlejší ženě či dívce, nejen takové, kterou třeba zasáhla tato těžká doba. Potěším a pomohu snad ve všem, . A opačně, doufám také. Je potřeba FO?. Vše na domluvě. Jaké máš představy, či požadavky? Rád je splním, pokud to bude možné. Chci, aby nám bylo spolu krásně a abychom se zase znovu potkali. Diskrétnost a zdraví je samozřejmostí. Ideálně dlouhodobě.

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Potřebuji najít ženu, ke které bych mohl utíkat ze všedního dne a vychladlého manželství. Léta utíkají a rozvod je zbytečný. Chtěl bych nabídnout výlety, wellnesy, občas společné víkendy, pohodu a žádné nervy, diskrétnost. Jen jedna žádost, prosím štíhlejší akorátní postavu.

Nehledá mě tady náhodou žena štíhlé postavy, sportovně naladěná, která se mnou chce strávit pár tajných chvilek i výletů?

Ahoj, hledám příjemnou kamarádku pro dlouhodobý vztah. Nejlépe vdanou. Jsem sportovní postavy. Baví mě kolo, cestování (to asi v dohledné době moc ne), lyže.

Hledám diskrétní kamarádku k dlouhodobému mileneckému vztahu. Odměna možná.

Hledám pěknou ženu na jemný a dlouhý sex s předehrou tantramasáží které rád provádím, pro tebe pomocnou ruku o které nemohu v inzerci psát... Znojmo nebo Brno.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Muž | 48 let
Praha
Muž | 51 let
Plzeň
Muž | 50 let
Olomouc

Kamarádku +60 pro krásné milování, dopoledne, pravidelně...

Poslusny sub hleda prisnou dom. Pani nad 50r. z Brna. Moje ponizovani vyprasky atd. Cokoli pro Vase pobaveni a uspokojeni.

Hledám ženu na jemný a dlouhý sex s předehrou tantramasáží které rád provádím, pro tebe pomocnou ruku o které nemohu v inzerci psát... Znojmo nebo Brno.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Muž | 54 let
Třinec
Muž | 50 let
Praha
Muž | 48 let
Cheb