Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Muž 66 let rad pozna ženu baroknich tvaru na hezke mazleni.Stav a věk nerozhoduje jen odvaha.Praha zapad a okoli.

MužNezávazně 60 let Most

TOP  17.11.2019

Hledám mladší přítelkyní na schůzky.výlety někde posedět.něco vidět .nebráním se vdané která nechce bořit stávající.

Kino
Hudba
Knihy
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Takže znovu. První pokus nevyšel. Nehledám ženatého muže, který si chce okořenit už asi nudný sex s manželkou. Nehledám ani mlaďocha, který "je na starší." Můj muž by měl být nezadaný, vyšší postavy, nemusí být úplně štíhlý, věk 63-68 r., smysl pro humor, čtenář, trochu zcestovalý a hlavně optimisticky naladěný. Dají se přece užít i v tomto věku pěkné chvíle ve dvou. Jsem žena, která umí oplácet partnerovu laskavost.

MužNezávazně 63 let Praha

TOP  16.11.2019

Byla jsi zatcena na dovolene, pripletla jsi se do nejake demonstrace a nyní te ceka vyslech, vyslech takovy jaky je v dane zemi bezny. Pokud te toto zaujalo, rad te poznam blize.

MužNezávazně 60 let Praha

TOP  17.11.2019

Vdanou milou paní, které taky nefunguje manželství a ráda se mazlí

MužNezávazně 60 let Praha

TOP  17.11.2019

Milý Mikuláši, byl jsem strašně hodný a tak jako dárek, by byla nejlepší partnerka .. normální nezadaná ženská do 60, komunikativní s humorem, skutečně aktivní, z Prahy a okolí, nehledá platonický vztah, cítí se dobře jak v pohorách tak i v lodičkách a nemiluje cigarety. Já nabízím totéž .. žádný gaučový povaleč..viz profil.

Hledám muže, který mi sáhne do rozkroku, svlékne do naha a pohraje si. Zdraví, diskrétnost, sympatie. VŠ 63/180/80.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Praha
Muž | 62 let
Karlovy Vary
Muž | 60 let
Praha

MužNezávazně 65 let Most

TOP  17.11.2019

Je možné tu najít menší pohlednější- třeba i trochu baculku, která se kdysi ráda smála, ale tedˇuž k tomu nemá důvod....ano doma to už není manželský, ani normální vztah ale, pouze utrpení(oddělené spaní).Zkrátka vážení si jeden druhého.....apod.Můžeš byt z Mostecka, Lounska, Chomutovska…a okolí.

MužNezávazně 65 let Louny

TOP  17.11.2019

Také Ti doma chybí pohlazení, mazlení, líbání….no je to život opravdu na nic....tolik zase toužíš zažívat a těšit se na ty úžasné okamžiky sounáležitosti, štěstí, pohody, úcty jeden k druhému.Můžeš být z Lounska, Chomutovska a …..

MužNezávazně 62 let Praha

TOP  17.11.2019

Ahoj. Pražák hledá ženu nejlépe amputářku a nebo na voziku z celé ČR. Na věku nezáleží. Důležité je, jak jsi dva lidé rozumí a né na věku a na postižení. Krásný den přeje Jirka.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Karlovy Vary
Muž | 60 let
Praha
Muž | 66 let
Praha