Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirtPraha

Hledám, šikovného maséra na klasickou, erotickou masáž a třeba i více.

Ahoj. Občas kvůli práci přespávám v Praze na hotelu a pro zpříjemnění večerů hledám BI muže na společné honění nebo když bude nálada tak i kouření a an*l (pasivně). Jsem ženatý, štíhlý vousáč, málo chlupatý, dole vyholený, 42/180/80/17, nezkušený. Hlavní je diskrétnost a 100% zdraví.

Ahoj, rád bych poznal mladého štíhlého kluka, kterého láká zkusit něco nového s chapem. Ideálně se nejdřív trochu virtuálně poznat, pak se sejít někde venku a realizovat to, na čem se domluvíme. Jde mi hlavně o trochu "ústní" pozornosti, kterou ti klidně oplatím.

Ahoj hledám kluka kolem 20 pro svého kluka na mazlení, třeba pro oba kdyby o to měl někdo zájem :)

Zdravím chlapi, jestli má někdo zájem tak ho dnes parádně vyko...t možné i do konce.

Ahoj, našel by se fajn bi zadaný kámoš, který by se chtěl pravidelněji potkávat. Láká mě hladit kluka po rozkroku, honit mu a vy...... Rád bych aby to probíhalo v přátelské atmosféře ne nikdo dominantní nebo zas příliš sub. Prostě člověk se kterým by se dalo i mluvit :-). Lákalo by mě to občas i v přírodě pokud by bylo počasí. Nic nehrotím. Já zel oči hnědé vlasy 180/90... Zázemí mám občas, ale mimo Prahu jsem z Dobříše.. Nu, a teď ty.. Nejlépe upovídaný v mém věku to znamená od 30 do 40 let..

Aktivní a vitální stařík, sportovní postavy s bezproblémovou erekcí a žijící s družkou, o mnoho mladší má choutky si ještě navíc užít intimní společnosti muže.Věk není rozhodující, i zvídavý mladík je vítán.Vylučuji ale a--- styk.Drink, honka při péčku, třeba i vzájemná a při sympatiích možná i o....Ev. i partička více mužů na pravidelná setkání.

Jsem TV štíhlé, vyšší postavy a trochu dominantnější povahy. Hledám BImuže 30+ na hry s prvky lehkého BDSM (svazování, spank), podmínkou je čistota, zdraví, trocha přirozené intilegence. Ideální je dlouhodobější vztah, ne prvoplánové jedno setkání. Výhodou je postava bez větší nadváhy, vousů, menší M a submisivnější povaha (nehledám však otroka).

Ahoj - rád by ses třeba jen díval? Nevadí - s kamarádem ženáčem hledáme prima kamaráda bez nadváhy pro pravidelné schůzky - zdraví a diskrétnost podmínkou... tak napiš, pokud jsme oslovili právě tebe...

Hledám někoho na první vzájemné experimenty. Můžeme si sednou vedle sebe, pustit nějaké video a až bude odvaha, chytit domu druhému a třeba si to zkusit i pusou. S klukem zkušenost nemám, mám stálou přítelkyní, ale láká mě to. Preferuji někoho mladšího, oholeného.