Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá ji : Nezávazný flirt : Praha

Ahoj, hledám milou slečnu na krásné chvilky ve dvou.
Ráda bych poznala ženu podobného věku která by zašla na kus řeči u kávy nebo vína a v případě sympatií by se nebránila novému zážitku. Nejlépe optimistickou, se smyslem pro humor. Těším se na poznání
Ona VŠ/43/173 štíhlá, hezká, velmi náruživá stále při chuti bi subinka se zájmem nejen o sex do obou dírek a 2 štíhlí VŠ/41/183 hledáme pár, kde partnerka nesnáší aná., ale ostatní praktiky poskytne ráda. Naš cíl je: Muži dělají radost ženám, ženy mužům nebo žena ženě. Zázemí v centru máme. 100% zdr. stav a diskretnost zaručujeme i požadujeme. Místo páru možná i samotná holka ;o) Samotní muži prosím NEPIŠTE
Přestože máš svou rodinu, hledáš blízkost ženy v podobě diskrétního přátelsko/mileneckého vztahu? Jsi ženského vzhledu, drobnější postavy, středního věku, upřímná? Napiš a třeba obě najdeme, co se snažime najít.
Ahoj,jmenuju se Michaela,jsem z Prahy a je mně 48let.Hledam touto cestou prima a fajn kamarádku a při vzájemných sympatiích....kdo ví??-)Těším se na odpověď.Ahoj Míša.
O víkendu by jsme rádi zašli na swingers, nechtěla by jsi se k nám přidat?
Dlouholetá zaběhlá nymfomanská trojka kamarádů ONA 27/168 submisivní Bi ve všem poslušná bacule+2 štíhlí kluci(ne Bi) 38/183 hl. na rozšíření našeho swingerskolektivu další smyslnou,tulivou a mazlivou,vášnivou Bi kamarádku, či PÁR přiměřeného věku,na hezké chvíle, kromě sexu i kamarádský vztah.Očekáváme úroveň,100% zdraví, romantiku, čistotnost-NEkuřáci! Sebevětším nemravnostem se meze nekladou;o) ale ne perverznosti a úchylky! Byt máme.Dlouhodobé pravidelné DISKRETNÍ společenské akce:)
Hledám kamarádku, se kterou bychom si rozuměly, mohly se bavit o všem, co nás zajímá a časem se třeba i důvěrněji poznat. Jsem zadaná vysoká blondýna, ženská postava, udržovaná jak fyzicky tak i mentálně, se zájmy o literaturu, psychologii, ale i sport a turistiku.
Rada si hraju se subinkami. Ozve se mi nějaká? Ideálně také bi ale může být i čistě L a nejlépe od Prahy na sever směr Ústí nad Labem. Kladný vztah ke psům výhodou. Nerada si dlouho dopisuju, k ničemu to není, jsem zaměstnaná a časove vytížená vdaná žena. Dva maximálně tři vzkazy nebo maily, pak rozhovor po telefonu (bez toho se nescházím) a osobní schůzka (myslím tím někde u kafča nebo u skleničky v restauraci). Tak písni, ne si můžeme říct vždycky..
Hledám inteligentní, pohlednou ženu tělem i duší...na přátelsko- milenecký vztah. Nabízím ženský vzhled, něžnost, empatii, přátelství.