Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá ji : Nezávazný flirtPraha

Krásná žena 45+ na společnou dovolenou??

Jsem vdaná ale s partnerem to není úplně ono.. Trvalý vztah nehledám ale něco mi chybí, něha a dotyky. Chvíle se ženou mi nejsou cizí, poznala jsem je a líbilo se mi to. Tak kdyby jsi se chtěla přidat, ráda Tě poznám

Hledám ženu, které už manželství zevšednělo a chybí jí něha, obdiv... pokud nemáš žádnou zkušenost, ale někdy tě napadá, jaké by to asi bylo... napiš mi. Mám ráda umění, kulturu, historii, cestování, přírodu... i posezení u kávy, vína, procházky Prahou.

Nehledám nutně něco vážného ale kamarádku s výhodama se kterou se sejdeme, užijeme jedna druhou, která chce zkusit něco nového a poznat víc než jen přátelský polibek

I would like to find a lesbian or bisexual woman to spend special moments ... I am new on this site ... I have always had the fantasy of knowing a woman with whom to spend moments of sweetness and pampering, so far I have not had the opportunity the possibility but now I'm here. (just for fun not for serious relationship)

Pořád ve skrytu své duše doufám, že si mě tu najdeš, ženo, ženského typu, drobnější postavy, která jako já, máš rodinu a přesto, hledáš především opravdové přatelství, postaveného na toleranci, pochopení, pravdě. Existuješ, jsi tu?

Hledám diskrétní milenecký vztah, pokud i Ty budeš zadaná/ vdaná tak je to jen výhoda. Na vzhledu mi nezáleží, charisma to je to, co mě dostane do kolen. Já 27/177/65, blondýna, sportovkyne.

Ahoj holky, hledám veselou kamarádku, ženského vzhledu, se kterou bych chtěla jít na kávu, na výlet a v případě vzájemných sympatií mít kamarádství s výhodami :-) Jsem z Prahy, spíše dominantní a ženského vzhledu. Jsem veselá a dost aktivní. Baví mě experimentovat v kuchyni, chodit na dlouhé výlety a neustále zkoušet něco nového :-) Pokud máš zájem, těším se na Tvou odpověď.

Ahoj holky, hledám kamarádku pro příjemné chvíle. Jsem optimistka ženského vzhledu a věřím, že najdu fajn nezadanou slečnu, která si chce naplno užít života :-) Díky předem za odpověď.

Hledám submisivní ženu či dívku, která by chtěla poznat taje světa BDSM nebo již tento svět zná. Jsem sympatická vysokoškolačka, nekuřačka, 42 let se zkušenostmi a vybaveným zázemím. Uvítám jsi-li bi, pak bychom mohli naše hraní občas obohatit i o mužskou společnost.