Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Nezávazný flirtHlavní město Praha

Chtěl bys podniknout něco s mladým chlapem v Praze? Pro začátek bychom mohli zkusit třeba hoňku a kouření, časem klidně i více. Jediné, co požaduji, je zdraví a čistota. Prostory bych případně měl, pokud ty nemáš.

Ahoj, aktiv kluk hledá pasiva na sexování. Ty s prostory, štíhlý 25 až 52letý kluk z Prahy a okolí. Pohodová setkávání, dlouhodobé kámošení.

Ahoj, hledám hezkého kluka a kamaráda v jednom, nebo hezkou trans pro společné zájmy a jiné, příjemné aktivity :). Preferuji spíše jemný vzhled a rysy a spíše malé a nebo žádné zkušenosti. Já nezkušený, štíhlý, ale urostlý, aktivní hetero až bi, mladšího vzhledu, VŠ, nekuřák, který po tom už hrozně dlouho touží. Podmínkou je 100% zdraví, diskrétnost a věk do 35. Nehledám nic jednorázového.

Hledám aktivního kámoše na pravidelní sex..já 40/175/70 O aktiv, A pasiv, prostor je.

Rad poznám ženatého nebo zadaneho chlapa, který by si rád sem tam užil aktivne a diskrétně A sexu jinde než doma.

Rád poznam zkušeného milovníka A sexu, aktivního, na pravidelná setkávání.Mladý nebo starší je mi vcelku jedno, hlavně abys byl zdravý a diskrétní.

Hledám aktiv chlapa na sex. Sejít se, užít si a dál se scházet opakovaně, když se nám to bude líbit.Bez zdržování a zbytečných řečí.Prostory mam prevazne behem dne.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 63 let
Ostrava

Nejakej mladej hezkej zajda kolem 20 na blowjob myho peknyho klacku nebo fajn typek do cca 35 na neco podobnyho? Honka/bj? :) nemusi to bejt ted v karantene, ale obecne :) dejte vedet!

Ahoj, 32 let, ženatý, VŠ s dobrým zaměstnáním, trošku geek, rád cestuji. Rád bych našel kamaráda, který je v tomto také zcela bez zkušeností jako já, ale lákalo by ho vyzkoušet něco s mužem. Hlavně někoho normálního, ideálně +/- v mém věku. Láká mne pasivní i aktivní role :) a nebráním se experimentování.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 63 let
Ostrava