Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Nezávazný flirt : Praha

Hledám mladšího často nadrženého maldšího kluka/muže , který si ze mě udělá poslušnou milenku, která ho bude kouřit a nechá se ojíždět podle jeho přání.

Starší natěšený pasiv, hledá dominantního aktiva, který si ho převychová podle svých choutek na poslušnou čubičku

Hledám hubeného kluka, který má věčně hladové bříško, pořád by jen jedl a nemá nikdy dost. Ideálně když se ti bříško po jídle hodně nafoukne. Podrobnosti pak proberem osobně ??

namasíroval by mě někdo? za odměnu si můžem pohrát podle tvých představ

Ahoj, chtěl bych potkat mladeho studenta nebo panice na společné intimní chvíle. Někoho, kdo by se ode mě chtěl nechat masirovat. Jsem i pro setkání někde venku, nejlépe Praha 8. Měl bys zájem?

Pár - nepromiskuitní kluci 41/179/79 a 33/193/95..rádi bychom poznali pár či jednotlivce pro dlouhodobé přátelství s výhodou :) Hledáme zdravého aktiva..inteligence, empatie, radost ze života, nepromiskuita. Pokud najdeme porozumění i v jiné oblasti, tím lépe :)

Není tu nějakej mladej zajíček z Prahy a okolí do 23 let, kterej by potřeboval zaučit? Nebráním se ničemu a místo mám...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Vrchlabí

Někdo z Prahy a okolí od 18 do 30 let, kdo mě udělá? Místo mám...

Hledám kámoše od 18 do 30 let na společný honění, líbání, osahávání a nakonec se společně vystříkat..

Pokud hledáš štíhleho aktiva na přátelství s pravidelným dováděním, tak neváhej a napiš. Výhodou je, pokud jsi štíhlé, nebo sportovnější postavy a máš místo v Praze na setkávání.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Vrchlabí