Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Nezávazný flirt : Praha

Hledám aktivního kámoše,který potřebuje často uvolnit tlak v koulích..já 38/175/70 O aktiv,A pasiv..prostor je.
Stříkáš hodně semene? Rád tě dobře vykouřím a vylížu zadek. Já 51/187/90/16 z Prahy 2. Férové jednání a zdraví nabízím i požaduji. Těším se na vaše odpovědi.
Hledám: muže mezi 35 - 55 lety, který je pasiv v análu, s vlastním prostorem, klidně i hodně pracovně vytíženého a raději štíhlého, můžeš být ženatý. Nabízím: milenecký vztah založený na důvěře, zdraví a diskrétnosti, čas všechno ukáže. Jsem 170/58, pracovně vytíženy (víkendy nemůžu), je mi 38. Nehledám: muže nad 55 let, přehnaného sportovce, muže s nadváhou, promiskuitu. Podmínka je, abys měl místo a nebyl přehnaně sebevědomý.
Zenac hledá mladého kluka, kamaráda. Pouze Praha..
Hledám kámoše z Prahy a okolí od 18 do 30 let, pokud možno nekuřáka, se zájmem o lycru, na společný honění a výstřiky v elasťákách...
Hledám kámoše z Prahy a okolí od 18 do 30 let, pokud možno nekuřáka, na společný honění, líbání, osahávání a výstřiky...
Najde se tady v A sexu aktivní chlap,na pravidelný příjemný sex bez zbytečných řečí? Nejlip zadaný či ženaty.Zdravi,čistota a diskrétnost.
Hledám staršího chlapa, co si se mnou pěkně pohraje.
Hledám chlapa aktiva na sex, milenectví a přátelství. Pokud jednáš v pohodě a taky ti chybí sex, máš místo, nebo můžeš přijet ke mně nebo jiná dohoda, můžeme se domluvit.
Potkat se, uvolnit, pobavit.... Pouze bezpečně. Preferuji starší a dominantní muže. Jsem bez prostor..azylu pro milence je v Praze dost :)