Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

On hledá jeho : Nezávazný flirt : Praha

Ahoj. Hledám kluka/chlapa na vzájemné honění, časem i O, postupné posouvání hranic. Diskrétnost a absolutní zdraví nutnost, já zaručuji. Místo je přes den/odpoledne. Prima den...
Byl by tu kluk z Prahy, se kterým bych si mohl pok... a tak? U tebe nebo v autě? Spěchá!!!!!!!!!!
Hledam pana 65+co by rad a nema s kym.proste ktery by to rad jeste vypustil a byl uspokojen.polehtam ti ho prohmatam a namasiruju pytel dokud to nepustis.pouze rukou.zdravi je pro me na prvnim miste a cistota take.sam zarucuji.
49 / 180 / 74 / nepromiskuitní kluk půjčí M cca 15x4 k diskrétnímu, nekomerčnímu, nezávaznému pokou.ení, nebo pohon.ní (bez opětování). Jsem dost pracovně vytížený a setkávání se s kámošem, který by se mi pravidelně staral o M (pohon.t, pokou.it) by bylo OK :-). Pohodová setkání beze spěchu. Ty 18 až 52letý kluk s prostory z Prahy a okolí.
Hledám pohodáře chlapíka do 45 let, nejlíp přírodního týpka, fousáče, povahově i typově spíš hippíka, dredaře, máničku apod. se kterým by bylo fajn zajít na pivko, cigáro, pokec o světě, cestování, kultuře, věcech mezi nebem a zemí atd. Prostě pohodový nezávazný setkávání okořeněné společnou diskrétní chlapskou intimitou - blbnutí a hlavně super hrátky se svými péry a koulemi až k příjemnému vyvrcholení, nic víc. Vše v pohodě, diskrétně a bezpečně. Jsem pohodový typ chlapíka s duší kluka.
Student na O? Jsem bi VŠ štíhlý.
Hledam kluka,chlapa ktery me pravidelně ošuká,necha se kourit a bude me pravidelne strikat semeno vsude.Chci mr ..t.Napis,at ho citim uz v sobe!!!
Jsem zadaný chlap a hledám někoho podobného, zadaného nebo ženatého chlapa na občasný diskrétní a bezpecny sex bez zdržování a zbytečných komplikací.Jsem A pasiv,z čehož vyplývá, že mám zájem jen o chlapa aktivního.
Hledám kluka, který by mě O uspokojoval, jsem bi VŠ štíhlý.