Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

Těším se na novou energii či životní příběh plný naděje , upřímnosti a lásky ...

Pozor-flirt je především komunikace, nikoliv nezávazný vztah. Umíš si hrát a hraješ si ráda?Do kolonek toho moc nenapíšu, ale máš-li trpělivost, prozradím víc..a jsi-li ta správná, můžem se chichotat, ale i uletět ve vášni, až nad tím budem kroutit hlavou- ..a vrátit se na zem. Zkus položit ty správné otázky - nejsem sobec, vrátím :-) A neboj, nejsem tak frivolní, jak může působit můj nick...

Tvůj gynekolog ví, co potřebuješ! Toužíš po orgasmu, potřebuješ ho? Z rukou zkušeného muže, který tě odborné vyprstí. Kdo jiný může lépe vědět, kde a jak do ženy šáhnout, aby jí to bylo velmi a velmi příjemné? V klidném a čistém prostředí ordinace, v centru města, hlavně diskrétně i anonymně. Pohl. styk není poddmínkou. Jsi-li od xx-35 let, štíhlá, pak odepiš. Více info emailem.

Introvertní intuitivní typ s extravertním myšlením číhá na extravertní intuitivní typ s introvertním cítěním.Poznatky uživatele po střídmém užívání: - přirozeně pěkná žena na seznamce: pochopitelné, - kráska neodolatelná na seznamce: vzácný primitivní organismus, - 80, 8% žen nezveřejní ani jednu fotku, - 66, 7% žen nerozumí delšímu psanému souvětí a o sobě zcela mlčí, - 75, 0% žen chybí elementární slušnost odpovědět, podepsat se jménem a pozdravit. Hlavně, že jsme zdraví. :)

Hledám submisivní dívku, která chce splnit své sny na pravidelné lekce. Prostory mám. Já po čtyřicítce, vyšší postavy, pohledný.

MužNezávazně 46 let Brno

TOP  27.4.2020

Nezajímavý chlap s nízkým IQ a navíc zadaný, hledá podobný protějšek mezi dolními 10 tisíci. Rovný k rovnému. A natajnačku :)

Hledám ženu do 40 na pravidelné schůzky. Někoho s fantazií, komu chybí vše hezké. Ženu, která je vášnivá a ráda se oddá a ráda zkouší nové věci. Zázemí mám. Já vysoký, štíhlé postavy, nekuřák, vš,

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Brno
Muž | 45 let
Nymburk
Muž | 45 let
Nymburk
Muž | 47 let
Mělník

Hledám kamarádku které se líbí když ji chlap uspokojuje klín. Na věku a postavě nezáleží ale na sympatiích ano. Zázemí nemám ale přijedu, kdykoliv, kamkoliv, casu mám dost.

MužNezávazně 44 let Brno

TOP  25.4.2020

Krasny den, hledam holku, zenu, ktera ma vztah k footfetishismu a uzila by si peci o sve nozky.Rad na tohle tema treba i popisu. Fotku samozrejme poslu.Vse diskretne bez naruseni soukromi.

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  24.4.2020

Jsem ženatý a hledám prožiti hezkých milostných a vášnivých setkání, které nejsou mě dopřány v manželství

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 47 let
České Budějovice
Muž | 44 let
Praha
Muž | 49 let
Liberec