Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtBeroun

Jsem VŠ učitel a protože ctím pravidlo "co je v domě není pro mě", volím tuhle cestu. Kamarádky říkají, že vypadám dobře a jsem sympatický. Jenže nehledám životní partnerku ani milenku. Mým přáním je najít slečnu nebou mladou štíhlou ženu, která by se ráda nechala rozmazlovat hlazením, masáží a dalšími něžnostmi podle přání a sympatií. Nevadí nezkušenost nebo se stud něco takového vyzkoušet. I pro mě je to něco nového. Na nic netlačím, rád si popovídám s nějakou milou slečnu a uvidíme :)

Rád se seznámím se starší, zralou ženou, která také hledá kamarádsko-milenecký vztah, založený na důvěře a vzájemné přitažlivosti. Líbí se mi ženy plnější postavy s velkými, klidně i povislými prsy, nejlépe nevyholené. Jsem štíhlý VŠ, 47 let, po rozchodu nyní nezadaný, což očekávám i od Tebe.

Rád bych našel zralou ženu, na diskrétní milenecký vztah, které něco chybí, na schůzky, třeba se sejít na pumpě večer a dát kafe, popovídat. Pohledy, doteky, klidně si sáhni na větší silnější M, když by jsi byla milovnice šikovného jazýčku, nemusí být jen káva. Klidně se mi otevři, a já se dokonale přisaji, a jazýčkem ti udělám masáž až do konce;-) Mobilní jsem, 35 let, mladší vzhled, vyholený, hravý.

srdečně zdravím ženy vše mající až na jedno jediné :-)

Ahoj, hledam holku, ktera umi zazraky.

Kolo
Výlety

Nedávno jsem se přistěhoval do Hořovic. Hledám přítelkyni pro dlouhodobý přátelsko-milenecký vztah.

Dobrý den všem krásným dámám hledám královnu. Miluji latex pláštěnky kůže. Hledám spřízněnou duši.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha
Muž | 35 let
Praha
Muž | 45 let
Praha
Muž | 27 let
Šumperk

Zena kolem Berouna, Pribrami, Dobrise, Rokycan a okoli? Cca 35-60let. Ja 30let 190cm 93kg. Dotazy klidne piste. Foto vymenou. Nezavazne pro radost

56 letý muž 176/98 rád pozná ženu na trvalejší společné trávení volného času, výlety, posezení a mazlení s vplným časem o víkendech.Praha, Berounsko.Jarda.

Hádám nezávazný sexik. V autě třeba. Projížďky na kole a tak.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Praha
Muž | 37 let
Kolín
Muž | 43 let
Praha
Muž | 62 let
Praha