Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirt

Hledám ženu, kterou bych orálně uspokojoval. na věku a postavě nezáleží.

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  23.9.2019

Pro občasné schůzky hledám pohodovou zralou (45+) ženu s fantazií, která sní o tom být v roli dominantní dámy a nechat si plnit svá, třeba i neobvyklá, erotická a sexuální přání. Pokud po něčem takovém toužíte, budu se těšit na Vaši odpověď.

MužNezávazně 40 let Praha

TOP  23.9.2019

Hledám štíhlou milenku, která by ráda kdyby ji pravidelně obdělávala fakt velká kláda.

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  23.9.2019

Jsem muž 175/70/328 a hledám tajnou přítelkyni štíhlejší postavy, která by na mě aspoň jednou za 14 dní měla čas a náladu.

Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.

MužNezávazně 37 let Praha

TOP  23.9.2019

Rád bych mezi vámi našel ženu, která stále ví, co znamená být ženou. Je svá, rafinovaná, zná sama sebe, nechybí ji vášeň a jistá živočišnost. Ženu, která se nechce jen schovávat za displayem svého mobilu a ráda by si vyrazila třeba na víno, příjemně si popovídat. Jsem velký požitkář, vášnivý, spontánní, přesto galantní. Rád mám v životě motivaci, potřebuji cítit, že žiju, mít občas ten vnitřní neklid :-). Se slabostí pro vysoké podpatky a podmanivé vůně u ženy :-).

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  23.9.2019

Ženatý ale nevybouřený hledá ženu, která se neholí a které chybí sex. Budu se těšit na pravidelné schůzky a trvalejší bezproblémový vztah. 100% zdraví a diskrétnost. Celá ČR... mé motto: raději více, než vůbec...:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Praha
Muž | 40 let
Plzeň
Muž | 26 let
Znojmo
Muž | 43 let
Zlín

Ahoj, najde se zde slečna/ žena na trávení společných chvil, na věku nezáleží Já, 26 let, hubenější postavy, diskrétnost i vlastní prostory u mě jsou samozřejmostí. Jihomoravský kr. ...spíš na sever od Brna

Budeš donucená k sexu, znásil.něná? Dopředu se domluvíme, co uděláš, jestli tě donutím mi ho vyhonít, vykou.řít, nebo se necháš a podržíš mi. Na čem se domluvíme, k tomu tě donutím. Nic víc, nic míň, budeš se cítit zneužitá, ale nebudeš za to moct, byla si k tomu přece donucená a musela si se nechat, budeš použitá. Pak hned utečeš, nebo já odejdu.

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  23.9.2019

Která se mě ujme a bude mě chtít do postýlky jen sama pro sebe. Můžeme i u mne doma v Praze. Nebudeš litovat, penis silný a velký žalud. Fotka podmínkou. Hezký den. Pokud možno z Prahy a okolí. Děkuji

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Praha
Muž | 44 let
Praha
Muž | 41 let
Jihlava
Muž | 44 let
Praha