Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirtMělník

Hledám milou ženu pro volný čas. Na rukou budu nosit a samozřejmě snesu modré z nebe. Raději štíhlejší, abych ji unesl. Do 50 let. Už se těším.

Přemýšlím, jak vystoupit z řady testosteronem stříkajících inzerátů. Jedině tím, že se budu bezuzdně vychvalovat a chvástat. Tedy, jsem 42/183/81, jsem ženatý, bystrý, hnědooký a prostě vůbec neuvěřitelný a sympatický a taky citlivý a něžný :) Teď se trošku červenám, protože to zní docela samolibě a narcisticky, nicméně věř, že jsem ve své podstatě velmi skromný. Ty bys měla být sympatická, štíhlá, vdaná či zadaná a se smyslem pro humor. Těším se.

Ahoj. Rád bych zde našel poslušnou submisivní ženu na pravidelné schůzky plné er. hrátek. Pokud jsi neposlušná...zkrotím si Tě a vycvičím v oddanou otrokyni. Ozvi se jen pokud to opravdu chceš. Foto si pošleme do e-mailu.

Zdravím hledám zde ženu které chybí intimnosti a vše co k tomu patří. Věk nehraje roli, přitahují mě i o dost starší ale jak píši spokojím se s každým věkem, hledám už celkem dlouho a pomalu přestávám doufat proto budu velice rád za každou odpověd. Jakub..

Ahoj. Nasla by se tu princezna na neznosti??? Vek 18-46. Normalni, mily blondak. Tak piste, budu se tesit... ;-)

62/170/75, zachovalý, rozvedený, nekuřák hledá ženu.

Ahoj milá a krásná ženo, snad tu jsi a najdemese. Jsem pro každou srandu, máš partnera nevadí chci tebe né jeho, jsi sama no vidíš a hned je rozptýlení. Napiš použij můj nick a je to rychlejší pa těším se.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 36 let
Praha
Muž | 42 let
Praha

Hezký den :) Všem ženám přeji mnoho úspěchů, zdraví, lásky a milování v novém roce :) :) :) A pokud by některá chtěla vykročit na společnou cestu po mém boku, rád uvítám její odpověď :) :) :) Honza

Jednou jsem zjistil když mi jistá osoba nabídla. Miluji fisting

Hledám ženu k něžnostem, mazlení a erotickým chvilkám, nezávazně bez narušení soukromí, doma se mi toho nedostává. Miluji ženy krev a mléko. Mělník a blízké okolí od 40 výše. Najdu ? Jsem slušný běloch, foto zatím nepřipojuji. Nejsem pisálek, chtěl bych realitu. Josef

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Praha
Muž | 66 let
Ústí nad Labem
Muž | 27 let
Šumperk
Muž | 49 let
Praha