Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt : Nový Bor

Hledám ženskou na blbnutí, takovou co chce být nahoře i dole... s nadhledem a bez dramat. Co se třeba nechá spoutat, má ráda mazlení, nebo občas potřebuje na zadek. A zároveň potrestá případnou provokaci :D Kámošku pro pokec a "milenku" pro totální relax... Co pro začátek vyměnit pár slov?

Hezký den všem ženám ??Našla by se mezi vámi hubená (anorekticka) která by ráda poznala pohodoveho kluka na intimní schůzky? Jsem zadaný, zajištěný, pohodový, prostě v pohodě ??Rád si pokecam a když přeskočí jiskra tak i více. Mějte hezký den dámy. Pavel.

Ahoj hledám dlouhodoběji kamarádku, která se doma taky cítí sama a chybí doteky a chtěla by jednoho normálního chlapa.

Hledám vdanou ženu k občasnému vyběhnutí ze stereotypu manželství, bez narušení obou soukromí. 20cm M.

Ahoj, rád bych zde našel ženu, která by si se mnou vyšla do kina, na pivo to je jedno..a pak se se mnou pomilovala.Jsem sice ženatý , ale ..potřebuji něžný dotyk..Moc mi chybí žena jako taková..

Hledám ženu, která chce vášeň něžné doteky, krásné milování jsem tu pro Tebe. Chybí mi to jiskření přitažlivost a vášeň ve Tvých očích. Vidět jak se chvěješ touhou a vášní.

Káva, pokec, večeře, ... příjemné večery a podobně?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Brno-venkov
Muž | 43 let
Zlín
Muž | 42 let
Praha
Muž | 50 let
Praha