Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt : Rychnov n. Kněžnou

Hledám vhodný protějšek na občasnou návštěvu kina a nějakého wellness. JÁ 53 let.Důležité jsou vzájemné sympatie a ostatní se nechá osudu. Samotnému se mi nikam nechce jezdit.

Hledám ženu za účelem milostného vztahu. Také ti doma chybí zrušení vášeň. Tak napiš. Já 74kg. 170cm.

Hledám ženu na NEZÁVAZNÝ SEX, možná i přátelství... Na věku a na vzhledu mi nezáleží. Pokud jsi z RK nebo okolí, neváhej napsat!!

Ahoj.Hledám ženu, dívku na nezávazné setkání jednou týdně na 2.hod.odpoledne nebo dopoledne bez narušení soukromý.Rád tě orálně i sexuálně uspokojím, máš to tak ráda tak se ozvy.

Kino
Hudba
Kolo
Fitness
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata

Hledám ženu - milenku. Upřímně Hledám to co mi doma schází vášnivé milování. Nechci jen psát chci se milovat. Chybí ti to samé tak napiš. Dlouhodobý milenecký vztah. Jsem sportovní postavy.

Hledám holku na nezávazné hraní a zkoušení nových věcí

Ahoj já 52 l 176/85 hledám ženu na nezavazne schůzky možné i dopoledne RK, Uo, HK jen vážně budu se těšit na odpověď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Zlín
Muž | 33 let
Brno
Muž | 43 let
Tábor
Muž | 24 let
Mladá Boleslav

Hledám mladší holku nebo i starší ženu za účelem dlouhodobějšího přátelství a sexu. (Na věku mi nezáleží, neváhej a napiš.)

Co hledám? Asi nicKaždý tu soudí jen podle pár písmenek nebo podle toho jak kdo vypadá. To že mám napsáno nezávazny neznamená že jde o úlet, ale to je jedno. Přeji všem hodně štěstí v hledání když se tu každý pretvaruje ubližuje a povyšuje nad ostatní.Ten kdo chce žít ve při a nechat si ublizovat vaše vec

Líbilo by se ti převést své submisivní sklony do reality? Žít pod mojí nadvládou? Žít jako ponížená služka na mém sídle? Venku bychom předstírali, že jsme rovnocenný, pohledný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo tvé místo na kolenou. Vycvičím si tě k poníženému chování, budu tě přiměřeně trestat za nesplnění mých příkazů atp

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Praha
Muž | 43 let
Beroun
Muž | 36 let
Praha
Muž | 52 let
Žatec