Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirt : Turnov

Hezký den všem, hledám upřímnou a usměvavou slečnu, se kterou si budeme vzájemně rozumět. Jsem nekuřák a alkohol téměř nepiji, budu rád, pokud to máš podobně.Jsem intelektuál, který se často "hrabe" v hlíně. Rád dělám věci, které mě baví a snažím se (pokud to jde) nedělat věci, které mi nedávají smysl a nebaví mě. Postupně nacházím rovnováhu mezi prací a volným časem, stejně jako rovnováhu mezi rozumem a citem.Na muže jsem poměrně empatický a tolerantní, dokážu řešit konflikty s klidem.

Hledám sympatickou baculku na mazlení.

Ženu z Turnova a blízkého okolí bych zde rád poznal, diskrétní, kamarádský vztah, sport, jít ven i do postele :) Budu se těšit pokud odpovíš s přiloženou fotografií , ale není podmínkou můžem vyměnit později. Ahoj

Hledám dívku - ženu - paní - dámu, s většími prsy, boky, pozadím. Na věku a stavu nezáleží. Dámu, která by občas ráda uvítala návštěvu, pozvala mě k sobě, na pohodové setkání. Rád bych poznal tvé představy, chutě a touhy, přitulil se a mazlil se s tvými prsy, s celým tělem, broskvičku jazýčkem, ústy i jinak potěšil. Dokud máme přátele, se kterými si můžeme povídat, mazlit se a milovat, tak žijeme. Muž střední postavy. Liberec, Jablonec, M. Hradiště a okolí...

Ahoj, poznám tu hezkou ženu, sportovní postavy, která by ráda občas zazlobila, bez toho, aby doma někomu ubližovala...? :-)

Hledám kamarádku, co má taky ráda sex. Žádné velké zdržování, prostě setkání na hodinu - jak budeš chtít. Položím si tě na stůl, nožky na ramena a udělám ti hezky, nebo jinak, podle tvého přání. Diskrétně, bez závazků, bez výčitek, jednoduše chvíle uspokojení. Jsem střední postavy, mobilní. Neváhej a pojď užívat si příjemné . . .

Máš ráda vzrušující mazlivé dotyky? Líbí se ti když se tě muž dotýká, hladí, masíruje, prostě tě vzrušuje? Ráda se dotýkáš muže, hraješ si s ním, mazlíš jej? Líbí se mi vzrušená žena - žena v orgasmu. Je to krásný prožitek i pro mě. Starostí a povinností máme každý den dost.Dopřejme si slastných okamžiků dokud nás to baví.Muž střední postavy, hledá ženu střední i štíhlejší postavy.Věk je jen číslo. Důležité je jak se cítíme, co chceme, po čem toužíme.Neodpírej si vzrušení a slast - ozvi se. Tu, Ji, MH.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Brno
Muž | 44 let
Praha
Muž | 53 let
Praha
Muž | 47 let
Brno

Hledám přítelkyni. Máš ráda toulky přírodou - výlety pěší, na kole, na vodě? Zastavit se v přírodě na zajímavém místě a vychutnat si pěkný zážitek nejen pohledem do krajiny, ale i s krásným pocitem, že na tu krásu člověk není sám. Je dobré užívat radosti života dokud máme chuť a sílu. Alespoň občas mít to potěšení, vnímat přítomnost přítele, objetí a vzrušení blízké osoby. Kdo doma sedí, asi nic nezkazí, ale také nic neužije. 59 / 178 / 94 Nejlépe Turnov, Mnichovo Hradiště, Liberec a okolí.

Ženu asi do 63 let na pravidelné pěkné diskrétní schůzky já 57 let Lib.a širší okolí.

Najde se sympatická žena na dovče pro letní flirt, Branžež, Sedmihorky, Jinolice?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Prostějov
Muž | 50 let
Praha
Muž | 34 let
Kyjov
Muž | 24 let
Praha