Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirt : Žďár nad Sázavou

Určitě na tuhle seznamku zabloudí i žena, která vysloveně nehledá radikální řez životem, je docela spokojená, přesto má pocit, že jí v poslední době chybí touha, vzrušení, nebo i trochu rošťašení. I já mám pocit, že v poslední době žiju vcelku jednotvárný život. Ale můžeme to změnit, můžeme přidat trochu koření jeden pro druhého bez toho, aby to někomu ublížilo. ozveš se mi? :-)

Ahoj! Chybí Ti kamarád, přítel k pěkným romantickým procházkám, výletům, ke kávě a na vše krásné co je příjemné ve dvou? Jsi žena ve věku do 46let, štíhlé postavy? Né pouhý flirt! Ozvi se. Díky! Pa!

Hledám přítelkyni na nezávazný milenecký vztah a to na vše krásné i v oblasti sexu a milování. Na věku a stavu nezáleží. jestli si i ráda povídáš o všem , tak tě rád vyslechnu a jestli i upřednostňuješ kvalitní milování a sex a máš ráda větší M (21) a silnější tak budu rád když se ozveš a napíšeš a můžeme vše probrat třeba u kávy. Jsem pojízdný a mohu dle potřeby i dopoledne protože jsem časově nezávislý. Tak napiš něco o sobě , všem odpovím. Petr

Hledám slušnou a pohlednou ženu na úrovni pro občasné schůzky. Bohužel na vztah nemám čas a tak hledam alespoň milenecký. Moje představa - dlouhodobější kamarádství bez narušení soukromí. Požaduji diskrétnost, zdraví a respektování mého soukromí. To, co požaduji, také nabízím. Ty: 28-40 let, Vysočina a okolí, sympaťanda, co by stála za hřích:-).

Ahoj, hledám kamarádku, jsem vysoký, sportovní, 37 let..

Hledám ženu, milenku, na dlouhodobý vztah bez narušení soukromí. Doma to moc nefunguje, ale nechci opustit rodinku kvůli dětem. Hledám, ženu, která je na tom podobně. Chtěl bych se zase na někoho těšit a užívat příjemné chvíle.

Ahoj, hledám milou a veselou ženu, která by chtěla někoho na hraní. Mám rád když jsou ženy hodně upovídané - i já jsem takový. Mám rád příjemně se popovídat, naladit se na stejnou "vlnu", být si blízlo …. Mám rád ženy které se o sebe rády nechají starat. Líbí se mi když chce žena dlouze a krásně orálně uspokojit a pak si ráda užívá sex, dlouho a krásně a po sexu klidně hned další kolo. Znovu si chvíli užít orálního sexu a za chvíli znovu pomilovat. Líbilo by se mi starat se tvoje příjemné chvíle

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Praha
Muž | 51 let
Brno
Muž | 22 let
Praha
Muž | 44 let
Praha

Ahoj, zatím nezkušený a nesmělý panic, našla by se nějaká, která by to dokázala změnit? Děkuji

hledám symp ženu vdaná rozvedená z jihlavska Žďárska Vysočiny na trvalé pro oba příjemné obohacující schůzky.rád i materialně i fyzicky vypomohu.Já symp normální postavy.Ozvi se.

Nějaká žena, slečna by tu nebyla na příjemné vyplnění volného času?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Praha
Muž | 42 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 39 let
Praha
Muž | 47 let
Praha