Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirt : Nové Město na Moravě

Ahoj, pokud chceš můžeme se domluvit. Pošleme si fotky a napíšeme pár dlouhých vět co chceme a co nechceme, kdy máme a nemáme čas atd.?

Jsem ženatý, spokojený a nehodlam na tom nic menit, jen bych obcas unikl s někým, kdo ma závazky stejně jako já (vdaná, věku do 60 let). Hledám milenku , která by si přála zažít opětovné jiskření , jemnost a něhu intimního života. Ženu, které se tyto prvky vytratily z jejího života a touží po nich. Diskrétnost zajištěna..

Ženatý- hledám milenku a přítelkyni na společné intimní chvíle. Diskrétnost a zdraví .

Moc rád bych se seznámil s ženou (na stavu nezáleží) do 58let, bez narušeaní rodinného života, která touží občas uniknout z denního stereotypu, která touží po pohlazení a něžnostech, která touží po naplněném intimním vztahu bez jakéhokoliv předstírání. Ženou, která touží být plnohodnotnou ženou, milovanou, obletovanou, se vší náležející pozorností.Diskrétnost a zdraví prvořadé.Jsem něžný, jemný, pozorný muž, který ví, po čem ženy touží a co je plnohodnotně uspokojuje.

Hledám ženu příjemného zevnějšku, štíhlou- plnoštíhlou, přítelkyni a milenku. Ženu , která strádá v intimní oblasti, je neuspokojena, toužící po jemných intimnostech.Život začíná i v pozdním věku-netřeba se bát jej krásně prožívat a těšit se na někoho, kdo vás miluje. Ostatní drobnosti vyřešíme emailem.

Zdravím, hledám zde milou, krásnou holku. Která ví co chce a nebojí si říct svůj názor. Může být i sportovně založená nebo mít i jiné koníčky. Jsem z Nového Města na Moravě, tak se nestyď a ozvi se ;) Hledám holku ve věku 20 - 28 let

Hledám odvážnou ženu z blízkosti ZR, která potřebuje sexuálně uspokojit. Zdraví, erekci a dlouhou výdrž zaručuji. Prostor pro nerušené setkávání mám.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Rychnov n. Kněžnou
Muž | 40 let
Praha
Muž | 40 let
Brno
Muž | 42 let
ZAHRANIČÍ - ostatní

Se mnou poznáš to, co jsi celý život jen předstírala. Já ve vztahu....ty též? …..bez narušení soukromí.Umím krásně uspokojit.Zdraví, diskrétnost, zázemí je zajištěno.

Hledám slečnu, která se nebojí se odvázat a někoho přivázat a prohodit si role.

Hledám pouze v intimnostech dominantní ženu, která si umí vzít co potřebuje, jinak ženu na hezký rodinný vztah s dětmi. Mám jedno dítě v péči. Prosím pouze příjemné a pozitivně naladěné ženy s úsměvem na tváři.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Mělník
Muž | 36 let
Praha
Muž | 41 let
Praha
Muž | 43 let
Brno