Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt : Havířov

Najdu tady nevybouřenou dračici, 35-45 let , s vl. zázemím, na diskrétní, dlouhodobý, milenecký vztah? Foto výměnou

Hledám ženu nebo dívku jakéhokoliv věku z Ostravska a okolí, která by mě uspokojila rukou. Na věku vůbec nezáleží. Jsem starší, štíhlý, vyholený.

Ahoj , hledám ženu na pravidelné nezávazné schůzky , které bych mohl plnit její touhy a fantazie , také rád masíruji a uspokojuji orálně. Havířov a blízké okolí.

Nedávám přednost línii a kráse, ale osobnosti. Hledám fajn kamarádku, které ji v životě něco chybí jako mne a nechce v rodinném životě nic měnit, na pěkné slůvko i něžné pohlazení.

Hledá se slečna/žena, která se také cítí sama jako já a chce aspoň trochu něžnosti, intimních setkání apod. tak klidně napiš. Já 183/80kg 34let, sportovní postavy, nekuřák, sportovec. Pokud jsi spíše štíhlejší do 40 let , nekuřačka a nezadaná a okolí Havířova, klidně se ozvi s fotkou a poté pošlu i já. Byt a auto mám, není problém se domluvit i na hory apod. Těším se. Vztahu se nebráním!

Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli, a navždy změní náš život. Jsi-li pohledná, štíhlá či plnoštíhlá, blond, brunetka nebo černovláska, jsi-li lačná po vášnivém milování , kterého se Ti jinak nedostává a tolik po něm toužíš, vstup do mého života a změň ho. Já se pokusím změnit ten Tvůj. Dělejme spolu to, po čem oba toužíme, aniž bychom narušili naše soukromí. Světu jsi možná jen jedinou osobou. Ale jediné osobě můžeš být celým světem!

Ženatý, nevyužitý muž hledá starší osamělou dámu k občasným erotickým schůzkám.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 54 let
Kladno
Muž | 43 let
Písek
Muž | 57 let
Třebíč
Muž | 43 let
Brno

MužNezávazně Havířov

TOP  11.10.2019

Ahoj, hledám dívku nebo paní, může být i rozvedená, na sex.Ozvete se.Dekuji.Honza

Aná.ní orgasmus? Chtěla bys to zažít, nebo poznat?

Pokud nemáš přehnané zábrany, jsi spontánní a dokážeš se během pár e-mailů domluvit na diskrétním dobrodružství, tak to neodkládejme... Mám docela náročné požadavky, tak se nezalekni, pokud něco nesplňuješ... třeba mě překvapíš jiným bonusem ;-) Měla bys být přirozeně inteligentní, vzdělaná, respektující diskrétnost, neměla bys být puritánka, ale doslova nestyda, která ví, co chce a umí si o to říct, především v posteli...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Kopřivnice
Muž | 62 let
Karlovy Vary
Muž | 52 let
Poděbrady
Muž | 40 let
Brno