Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtPraha

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  31.5.2020

Ozve se mi vdaná žena drobnější postavy, která by ocenila milenecký, ale přitom dlouhodobý vztah?

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  31.5.2020

Rád bych poznal štíhlou pohlednou ženu na navázání přátelsko-mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o posteli :-). Pokud by takový vztah postupem času přerostl ve vztah vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem VŠ, tmavé vlasy, hnědé oči, 190 cm (+ 20 cm, je-li to pro někoho relevantní údaj), rád čtu, dívám se na filmy, toulám se přírodou... Budu se těšit na případnou odpověď.

MužNezávazně 42 let Praha

TOP  31.5.2020

Ahoj, taky hledáš kamaráda s výhodama? Jsem prý velmi sympatický, udržovaný s velkým smyslem pro humor. Nějakou dobu žiji sám a na stavu nechci nic měnit. Hledám jednu štíhlou ženu, nebo dívku k častějším schůzkám. Nejlépe zadanou a dlouhodobě.

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  31.5.2020

Praha, Příbram, stř. Čechy. Hledám ženu, bbw, silná stehna, velký zadek...To mě moc vzrušuje...Prostě to tak miluji a nemůžu si pomoci. Pomůžeš mi?

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  31.5.2020

Chceš být na dálku vychovávaná, dostávat úkoly a poslušně je plnit? Vzrušuje tě vzdát se kontroly nad svými orgasmy? Je ti do 34 let a nemáš nadváhu? Chceš být poslušná, nebo se to učit? Napiš.

MužNezávazně 46 let Praha

TOP  31.5.2020

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám dominantní ženu z Prahy (45+) v jejíž přítomnosti bych si mohl osvobodit mysl tím, že bych plnil její nejrůznější přání a byl hračkou pro její potěšení. Prostě bych rád "vypnul" a věnoval se jen jí. Určitě mi nejde pouze o jedno setkání, ale o pravidelnější schůzky a rád bych, aby mezi námi bylo více než jen vzájemné sympatie.

MužNezávazně 25 let Praha

TOP  31.5.2020

hledám starší ženu na sex a na vztah z Prahy nebo HK a okolí ahoj Matouš

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 56 let
Praha
Muž | 42 let
Krnov
Muž | 46 let
Havířov

MužNezávazně 30 let Praha

TOP  31.5.2020

Ahoj, touto cestou hledám ženu 18-?? na pravidelné schůzky. Je mi 29 let, nezadaný a bez závazků. Jelikož jsem poměrně krátce po rozchodu, hledám primárně nezávazný vztah, ale kdo ví :) Vše nechávám na vzájemných sypmatiích, takže co se týče věku a vzhledu žádné podmínky nekladu. Já 185cm, 80kg, štíhlá postava. Pokud si sedneme, nemám problém podnikat i jiné aktivity.. Např výlety, procházky, zajít na drink a vše zakončit příjemným večerem :) Foto až do zprávy.

MužNezávazně 25 let Praha

TOP  31.5.2020

Hledám starší ženu na sex a na vztah a mám rád starší ženy a mám zkušenosti a a moc rád uspokojuji starší ženy hledám starší ženu do 68 let but z Prahy nebo hk a okolí ahoj matous

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Liberec
Muž | 33 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 44 let
Beroun