Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

ŽenaNezávazně 67 let Praha

TOP  6.4.2020

Dobrý večer. Určeno hlavně honi.i.r.m.Hledám opravdu submisivního muže s velkou výdží, který potěší svou dámu pohledem na své tělo.A aby bylo jasné pánové, Vy budete ukazovat, ne já.... pro Ty co to špatně chápou...já jsem Tvoje dáma a Ty jsi můj sub.Nechápavé ignoruji.A prosím, ať je na co koukat.Erika.

Hledám nezávazný vztah, ale ne jen flirt..k tomu by se hodil pořádný muž -slušný, zachovalý, , inteligentní, neženatý ! nekuřák, kterému chybí ženský prvek- něha, intimita i ženská logika(:0) .Nejsem sportovec, ale ani líná, jsem veselá, s všeobecným přehledem, mám vše co potřebuji k samostatnosti, nejsem hlídací babička, vše už beru s nadhledem .tak někoho podobného..Optimálně vrstevník (max. + - 5 let). Praha a okolí.Foto a více info emailem.

ŽenaNezávazně 64 let Brno

TOP  2.4.2020

Nějaký vysoký, příjemný, pozorný a milý kamarád by se tu nenašel? Zatím si můžeme jen psát nebo si zavolat, ale určitě přijde doba na osobní setkání.

Hledám aktivního přítele z Pardubic.

Ahoj.Hledá se mladší 30-50 let, vyšší nad 175 cm , štíhlý, inteligentní, sympatický, galantní a upřimný muž z Prahy nejlépe 2, 4, 10 s vlastním zázemím k občasným schůzkám. Odepiš prosím jen pokud to myslíš opravdu vážně.

Hledám aktivního prima muže z Pardubic.

ŽenaNezávazně 64 let Praha

TOP  25.3.2020

Ahoj.Chci se seznámit s mladým mužem s vlastním zázemím z Prahy , k občasným setkáváním u tebe. Jen vážně.

Hledám přítele z Pardubic zatím na psaní a uvidíme kam nás písmenka zavedou.

V této době hledám muže zatím na psaní.

Najdu zde příjemného muže na psaní ?Až bude líp, tak i pro setkávání ...