Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Nezávazný flirtOlomouc

Hledám kamarádku nekuracku s prostory ktera mi ukáže jaké to je se ženou sem baculka kyprych tvarů Olomouc foto pošlu na email

Ahoj Jsem žena která hledá ženu na jednorázový flirt ve třech s mým partnerem. Jsem docela pohledná žena velmi čistotná a tuto trojku bych chtěla jako jednorázový flirt dát mému partnerovi k narozeninám.

Ahoj najdu Tě? Hledám kamarádku na posezeni u kafíčka, vínka a možná i nějaké intimnosti. Napiš a pojďme zkusit něco nového.

Ahoj, hledám slečnu na příjemné chvilky (ano, to příjemné mám na mysli). Já 167 cm, hubená. Buud ráda, když pošleš svoje foto na můj mail, který mám v profilu (foto relevantní k výše popsaným zájmům) a třeba si padneme do oka a do klína :P těším se na zprávy. Luc

Ahoj, hledám slečnu na příjemné chvilky (ano, myslím tím mazlení a dráždění). Budu ráda, když mi zašlete foto a můžeme se blíž poznat. Já 167 cm, hubená.

Zdravím, najde se tady holka na procházku, kafe nebo pokec na balkóně u vína ? Maximální anonymita, ženský vzhled, štíhlá postava a ideálně VŠ. Co hledám sama nabízím :)

Ahoj, hledám slečnu či ženu na společné mazlení mezi námi děvčaty. :) Jen sex, ne vztah. Já jsem dlouhovlasá bruneta, velikost 42 a mám ráda uvolněnost a inteligenci a chuť. :) Místo mám. moc se těším :)

Tam, kde jsou vztahy na hraně je to v karanténě sto krát horší. Chci vypadnout z domů alespoň virtuálně a když by se podařilo a já našla Tebe, Tebe, která to má nebo cítí stejně, vypadla bych doopravdy.

Ahoj, ráda bych tady našla kamarádku, která mi pomůže zkrátit nynější dlouhé chvíle O:) můžeme si psát o čem budeš chtít, při vzájemných sympatiích nakonec třeba objevíme něco víc. Chybí mi láska a něha, pár zkušeností mám..pokud tě zajímá víc, napiš!

Já 28 hledám ženu (max 35 let) na společné posezení u vína nebo kávy. Pokud si sedneme, tak snad i něco víc. Ideálně zadaná (vdaná) žena s mrštným jazýčkem. Já bez zkušenosti, ale s velkou touhou po ní. Vše diskretně a bez závazků.