Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Nezávazný flirt

Touto cestou hledám přítelkyni, která by tu byla pro mě a já pro ní, když není den plný sluníčka a doma jsou mráčky.

Hledám důvěrnou přítelkyni na sex a intimní chvíle. Ráda bych s tebou čas od času vyrazila na společný víkend nebo si užila adrenalin třeba v zaparkovaném autě či převlékací kabince... Měla bys být spontánní, optimistická a mít chuť do života. Jsem štíhlá a pohledná, což bys měla být také. Foto výměnou za foto.Nemám zájem o muže.

Hledám sympatickou, dominantní holku, která by mě nešetřila. Prosííím!

Chybí mi dívčí milování :(

Kledam kamarádku na vzájemné uspokojení :* muži nepište!!

Jsem lesbická domina a tady hledám poslušnou kamarádku a milenku. S chlapem si budu maximálně psát, ale určitě nic dalšího.

Svět je šílený a je plný bláznivých lidí :D. Je těžké se v tom chaosu zastavit, natož poznat spřízněné duše. Třeba jsi jednou z nich ty, která čteš tyto řádky :D

Ahojky. Hledám dívku či ženu k příležitostným schůzkám za účelem nezávazných milostných schůzek. Na vzhledu ani zkušenostech nezáleží. Požaduji pouze diskrétnost a zdraví. Najdu tě? Třeva se na nás usměje štěstí a vznikne i krásný vážný vztah. Jaké si to uděláme, takové to budeme mít.

Chci ženu, která ví, co chce. Ráda si popovídám a další ukáže čas.

Jsem usměvavá menší slečna, Raa poznám zajímavou dívku či ženu, lákají mě čím dál víc ženy, kdysi jsem něco málo zkusila, ale chci to změnit, 150/49 kg, hnědozelené oči, brunetka s ombré blond..