Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka : Plzeň

Rádi bychom poznali fajn pár, co by rádi zkusili výměnu partnerů s mladým párem z Plzně (ona lehce Bi)? Bylo by to pro nás poprvé, rádi bychom zkusili něco nového s dlouhodobým výhledem. V případě sympatií se nebráníme ničemu ;-). PaL

Hledám ženu k občasným hrátkám ve třech

Jsme pár a hledáme mladšího, vysokého muže, který k nám bude jezdit na noc 1-2 za měsíc. Hledáme dlouhodobé přátelství, muže, který se rád mazlí a miluje. Ne bi. Pouze Plzeňsko.

Hledám manželský nebo i milenecký pár pro hezké a dlouhodobé přátelství. Můžeme posedět nebo se někam podívat, můžeme zažít i společné hezké chvilky.

Ahoj, sympatický pár hledá sympatického kluka... My: ona 39/štíhlá, blond, velmi hezká, on:48/akorát Ty: štíhlý fajn kluk, mladík, nebo muž, věk cca 18 - 35, empatický, naslouchací, v pravém slova smyslu gentleman, respektující, spíše submisivně založený, lehké Bi výhodou. Měl bys být naším společníkem, rodinným přítelem, majordomem, pomocníkem, dívačem, lízačem, honičem, svojí Paní respektujícím služebníkem..., který za věrné služby bude moci ochutnávat plody z rajské zahrady potěšení...

Jako mladý BULL hledám příjemný pár 18-50 kterému se líbí a nejsou mu cizí kandaulistické hrátky. S menší zkušeností z minulosti, která se mi moc líbila bych se rád zase sešel s párem kde on je kandaulista nebo cuckold. Nasazený pás cudnosti při hrátkách vítaný (případně bych přinesl na schůzku- jako dar nový CB6000 a nasadíme spolu), každopádně není podmínkou. Nejsem úplně bi, nicméně dotyky, pohonění, nasazování kondomu v rámci bi experimentování a asistence kandy/cuckolda je výhodou...

Našla by se tady žena, která by si ráda pohrála s mojí náruživou partnerkou, a kromě jiného ji hezky vyfistovala? Moje ruka je na takové hrátky velká. Pouze přes den, nejlépe v dopledních hodinách.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Muž | 46 let
Frýdek-Místek
Muž | 66 let
Praha

Já 44/187 a ona 51/167, oba štíhlí, sympatičtí a spíše introverti, hledáme ženu 30-60 let k erotickým hrátkám. Můžeš si hrát jen s ní anebo všichni spolu. Jsme velice hodní, máme lásku, úroveň, rádi vše jemné, hezké, prádlo, pomůcky a také zvrhlost a nestandartní praktiky. Chápeme to jako hru, vše lze domluvit. Za odpověď napíšeme víc. Dlouhodobě, diskrétně, žádné fotky atd. Plzeň, Příbram, Benešov, Praha a okolí výhodou. Soukromí nabídneme nebo u Tebe. Schůzky 2-4 dny v kuse. Muži nepište!

Hledám dominantní par do vztahu. Jsem submisivní 43letý silné postavy. Nehledám žádne jednorázové setkávání. Podmínka diskrétnost, fér jednání a zdraví.

Hledám hetero pár do 55let. Nejlépe normálních postav kteří hledají spestreni do postele vše diskrétně a dlouhodobe dle možností. Více po vzkazech nebo po telefonu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Muž | 66 let
Praha
Muž | 46 let
Frýdek-Místek