Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do přírody : Pojďme ...Praha

Ahoj, hledám ženu na výlety do přírody a za krásami nejen naší země.

Věřím, že by zde byla asi jen velkou náhodou fajn mladší , štíhlá a nezadaná žena do 45 let.Která by ráda občas vyrazila na:Hrad, zámek, do přírody, na moto, do muzea ale i jiné běžné akce.Ps: Vy ideálně z Prahy , nebo jejího blízkého okolí a prosím s fotkou.V případě vážného zájmu napište.

Ahoj, slečnu do 40 let, bez z., zve na procházku po zelených enklávách Prahy 3 snad symp. abst., nekuř. 52;171, přírodovědně orientovaný., zatím bez nejmenší příležitostí k seznámení. Tel.

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k letním návštěvám přírody (koronavirus už je na ústupu), prostě vyrazit někam na výlet - hlavně bez roušky.

Ahoj, hledám skromnou, tolerantní a příjemnou kamarádku, se kterou si mohu povídat u šálku dobré kávy, navštěvovat různé kulturní akce, nebo se procházet přírodou a objevovat krásy naší země. Jsem 43letý rodilý Pražák, který má rád přátelské lidi, dobrodružné filmy, energickou hudbu, přínosné knihy, divokou přírodu a vše kolem počítačů. Jako manažer se hodně zabývám rozvojem lidského potenciálu, proto je v případě zájmu životní, partnerské a kariérní poradenství v ceně. :-) Přeji hezký den Karel

VŠ 74, střední postavy z Prahy, rád pozná kamarádku pro menší turistiku, plavání, povídání u kávy, atd.

Ahoj, hledám u nějakou parťačku na cestování a výlety po ČR a třeba i do zahraničí :-)) najdu tu někoho? Věkově max 30 let prosím :-D víc ve zprávách :-))Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Ostrava
Muž | 39 let
Praha

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám nebo sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Divadlo
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Jsem 39letý nevidomý muzikant. Hledám kamarádku - kamaráda - na občasný výlet od přírody, divadla i na koncert. Případně na cestování po Čechách i Evropě. Jsem zabezpečený, asistenci při cestování zaplatím.

Hledám fajn slečnu která by podnikla výlet pod stan. Pohoda, klídek, tabáček a lahvička dobrého pití.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Ostrava
Muž | 39 let
Praha