Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do přírody : Pojďme ... : Praha

Hledám kamarádku na společné podzimní procházky a pěší výlety do přírody, hlavně o víkendech - popř. odpoledne po práci. V Praze preferuji oblasti na sever a severozápad od centra (P6, 8) - jednak se mi tam líbí, a jednak to tam mám často blíž. Mimo Prahu také hlavně západní a severní směr, ale rád pojedu i kamkoli jinam, kde budou hezky vybarvené stromy... V délce trasy se mohu přizpůsobit: přes nesportovní vzhled mám kondici dobrou, ale není mým cílem podávat výkony, spíš něco hezkého vidět.

Nějaká co má ráda pejsky a výlety?

ŽenaDo přírody 49 let Praha

TOP  16.9.2019

Ahoj všichni. Dávám dohromady partu na různé akce /výlety, kultura, zajít na pokec a pivo apod, nápady vítány/ pro rozvedené a nezadané a singl a bezdětné + - 40/60 let. Kdo ví že v partě je větší sranda a nezkazí legraci. Smysl pro humor vítán ::))))

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k podzimním návštěvám přírody, prostě výletování.

Pořádáme Aktivní seznamovací víkendy. V říjnu se budeme toulat pěšky na Šumavě 11-13.10. Info mailem. Jsme skupina cestovateLOVE, pořádáme víkendy, kde potkáš nové přátele, parťáky na sport, možná i novou lásku. Akce jsou určeny pro osoby bez partnera všech věkových kategorií. Hlavně milovníkům cestování a aktivního trávení volného času, kteří se chtějí potkat s lidmi stejné krevní skupiny. Odpovídejte MUŽI i ŽENY, inzerát platí pro všechny !

Chceš zažít něco jedinečného? Pojeď s partou nezadaných na sportovně - seznamovací víkend na Šumavu 11.-13.10.. Skvělá parta, prima zážitky, spousta legrace a zároveň příležitost poznat více protějšků najednou. Na akci je přihlášeno více žen, skvělá příležitost pro pány k seznámení. Nemáme žádné věkové omezení. Více informací do mailu nebo v odpovědi.

Ahoj, často tu čtu různé inzeráty lidí, co hledají někoho na výlety a toulky přírodou. Jsme otevřená parta lidí, která takové akce čas od času podniká a rádi přivítáme nové nadšence. Parta je otevřená a přátelská. Vždy jede pár lidí nových, co se neznají, takže se nemusíte se bát, že nezapadnete. Věkově jsme cca 30 - 55, ale občas se přidá někdo starší nebo mladší. Víkendu 20.-22. září jedeme do Jizerek. Nechcete se přidat?ŽenaDo přírody 30 let Praha

TOP  30.8.2019

Chci s někým prolézat přírodu a společně se zapotit. Mám ráda dobrodružství a pohyb, ideálně mimo místa, kde se vyskytují lidi. Akorát nejsem moc člověk do nepohody, takže pod širákem nepřespávám. Jelikož se bojím pavouků a mám vysokou osobní hygienu. Líbí se mi spíš maskulinní vousaté typy, co jsou spíš na sex, protože mám jen typy, co mají rádi mazlení, ale sex ne. Lidi, co hledají čistě jen to jedno, mi přijdou odporní, tudíž to ne. Jinak jsem tichý introvert a potřebuju hodně času pro sebe.

Hledám nějakou duši na menší či větší výpravy do přírody a jinam a na další společné aktivity. Baví mě všechno možné (astronomie, fyzika, kosmonautika, IT, foglarovky, skauting, fotografování, údržba renesančního zámku), tak jistě najdeme aspoň v něčem společnou řeč :). Nejlépe z Prahy a věkově od (nevím) do zhruba mého věku. Těším se na odpovědi :).

Nevyznávám mistrovství světa ve skákání do postele, rád se projdu po lese, zajdu na kafe a nechám všemu volný průběh. Zajiskření je ale přesto nezbytné.