Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Do přírody : Pojďme ...

Ahoj, slečnu do 40 let, bez z., zve na procházku po zelených enklávách Prahy 3 snad symp. abst., nekuř. 52;171, přírodovědně orientovaný., zatím bez nejmenší příležitostí k seznámení. Tel.

Ahoj, hledám skromnou, tolerantní a příjemnou kamarádku, se kterou si mohu povídat u šálku dobré kávy, navštěvovat různé kulturní akce, nebo se procházet přírodou a objevovat krásy naší země. Jsem 43letý rodilý Pražák, který má rád přátelské lidi, dobrodružné filmy, energickou hudbu, přínosné knihy, divokou přírodu a vše kolem počítačů. Jako manažer se hodně zabývám rozvojem lidského potenciálu, proto je v případě zájmu životní, partnerské a kariérní poradenství v ceně. :-) Přeji hezký den Karel

Ahoj. Věřím, že by zde byla asi jen velkou náhodou fajn mladší , štíhlá a nezadaná žena do 45 let.Která by ráda občas vyrazila na:Hrad, zámek, do přírody, na moto, do muzea ale i jiné běžné akce apod.Ps: Vy ideálně z Prahy , nebo jejího blízkého okolí a prosím s fotkou.V případě vážného zájmu napište.

Za dveřmi je prodloužený víkend, co ho strávit společně v komfortně vybaveném kempu s koupáním pod Pálavou? :-)

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám nebo sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Mám rád přírodu v jejích nejrůznějších možnostech. Chtěl bych ji vnímat se vzdělanou partnerkou a nejen si o ní povídat.

Najde se parťačka pro vycházky, výlety .................... Jsem aktivní, štíhlý důchodce, duchovně založený, komunikativní se smyslem pro humor. Jihomoravský kraj, Vysočina, ale i jiné kraje jsou " OK ". Prázdniny rychle utíkají, tak na co čekat - těším se na Tebe - Ty prvá ! Karel



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Ostrava
Muž | 39 let
Praha

Hledáme dva háčky - dívky na sjezd Vltavy do party v kánoích ve dnech 4.-6.7.2020. Slušné jednání, kamarádský vztah.

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k letním návštěvám přírody (koronavirus už je na ústupu), prostě vyrazit někam na výlet - hlavně bez roušky.

ŽenaDo přírody 55 let Zlín

TOP  29.6.2020

Přidá se někdo na lov hřibů ? :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Praha
Muž | 47 let
Ostrava