Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Do přírody : Pojďme ... : Brno

ŽenaDo přírody 39 let Brno

TOP  13.8.2019

Ráda poznám ženu 35-45 let pro pravidelné saunování nejen v zimě. Pokud miluje i nenáročnou turistiku do 20km, bude to fajn. Omlouvám se, ale nehledám lesbu. Jen člověka společných zájmů.

Pohodový a samostatný býk po padesátce by rád potkal o něco málo mladší ženu kolem 48 let z s jiskrou v oku.Třeba sportovní, nebo I drobnější postavy, která by stála o lásku spolehlivého parťáka.Se kterým by mohla počítat a trávit společně volné chvíle odpočinkem v krásné okrasné zahradě. Můžeme si ještě chvíli hezky žít.Ne jen o tom krásném snít a psát. Třeba i opéct špekáčky, zajet na houby, nebo na nákupy a pak lenošit na zahrádce - prostě relaxovat a užívat si pohodu v krásné přírodě.

Máš přání být o víkendu obklopena krásnou zahradou a vnímat tu přírodní krásu, zpěv ptáčků, popíjet kávu, cappuccino, čaj, nebo vínečko s milovaným mužem, pro kterého bys tu byla tou nejdražší květinou. Je to krásný sen, stačí se jen rozhodnout pro kompromis a můžeš se stát nejen tou pravou květinkou, ale i životním štěstím které oba hledáme. Jsem pohodář. Taurus po padesátce 185/99, prošedivělý s pleší toužící po ženě kolem 47 let, kterou bych ještě moc rád miloval.

45-letá usměvavá turistka hledá kamaráda na vycházky do přírody.

Žiji sám v okrasné zahradě u Rajhradu. Přesto mi moc scházíš. Bylo by krásné Tě ještě najít. Zase by vyšlo sluníčko a život by byl fajn. Hledám ženu věkem asi 40 až 50 let. Třeba tu někdy přeskočí jiskra, nebo mi dáš šanci. Zajdeme v Brně na cappuccíno a pak se uvidí. Hledám ženu se kterou bych mohl prožít nejen krásné chvilky. Ideálně po zbytek svého života. Především bych rád po svém boku ženu, která je spolehlivá, přátelská, věrná. Prostě někdo, kdo by rád trávil nejen společné víkendy.

Hledám kamaráda (35 - 48 let) na procházky a výlety po Tišnově nebo v okolí Tišnova.

MužDo přírody 55 let Brno

TOP  26.7.2019

Mám rád pohodu a jistotu. Copak tu už po padesátce nepotkám na Brněnsku o něco málo mladší ženu po čtyřicítce, takovou, která by ještě ráda potkala tu svoji druhou, spolehlivou polovičku se kterou by trávila odpočinek a víkendy v krásné okrasné zahradě, nebo vyrazila třeba i na výlet. Nemusíš být se mnou každý den. Pokud jsi si už zvykla na samotu, ale budeš vědět, že tu je někdo jen pro Tebe a s Tebou kdykoli o to budeš stát. Nebo budeme letos zase sami.MužDo přírody 50 let Brno

TOP  21.7.2019

Jsi také sama a ráda bys vyrazila na společné výlety do přírody i za kulturou či na jinou rekreační, kulturní nebo sportovní akci? Léto je tu a je škoda být sám/a. Napiš a uvidíme.

MužDo přírody 38 let Brno

TOP  13.7.2019

Ahoj, chceš strávit příští víkend v přírodě nebo u vody, s batohem nebo na kole? Pokud ano a jsi sympatická holka, budu rád, když se ozveš :-)

ŽenaDo přírody 55 let Brno

TOP  18.6.2019

Jsem VŠ 51/166 z Brna, Hledám společnost pro výlety a vycházky do přírody. Mám ráda hory, plavání, zvířata a ráda fotím. Jsem rozvedená, mám dospělé dítě, nekuřačka.