Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaHlavní město Praha

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Fitness
Lyžování
Běh
Výlety
Cestování
Vaření

Čágo belo. Touhle cestou bych se rád seznámil s fajn ženou, která má stejný problém jako já, a tím je genitální herpes. Není lehké s tím úplně žít, je to docela nápor na psychiku a strach z odmítnutí...atd..A nemám v povaze to přenést na někoho kdo to nemá, i kdyby souhlasil, že mu to nevadí. Vím, že se budu cítit daleko lépe s ženou, která to má a ví o čem je řeč. Pokud tady nějaká taková je, určitě se ozvi. Můžeme si o tom pokecat nebo se i seznámit...Budu jen rád..

Přiznám se, nevím jak na ženský. To jsou pořád jen samé požadavky: nepit, nekouřit, mít peníze a zázemí, nebýt v kontaktu s matkou, byt připraveným darovat orgány své nastávající... A u žádné z vás jsem neviděl nabídku se stejnými parametry. Dvojí metr? Nepiju, nekouřim, mám kde bydlet, matce ale občas zavolám. A hledám ženu. Takovou, co umí na dobro odpovědět dobrém. Foto dodám, není problém. ( Jsem hezkej :-) )

MužVážně 34 let Praha

TOP  17.2.2020
Kino
Hudba
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj, jmenuji se Vašek, je mi 33 let a bydlím v Praze. Hledám vážný vztah založený na důvěře a upřímnosti. Mám rád výlety, kino, posezení s přáteli a tennis.

MužVážně 27 let Praha

TOP  17.2.2020

Jmenuju se Martin Martínek. Hledám ženu ve věku od 20 do 29 let, hodnou, kamerádskou, upřímnou, spolehlivou, usměvavou, pracovitou a sportovní typ. Jsem hodný, upřímný, spolehlivý, pracovitý, usměvavý, kameradský. Mám rád jízdu na kole, bruslení na zimních a letních bruslích, výlety kamkoliv, plavání, lyžování, lezení po horolezecké stěně a lanech a bojové sporty. Rád jdu někam tancovat nebo se pobavit.

Ahoj, hledám vážný vztah s aktivní ženou, která již ví, co chce. Vystudoval jsem VŠ v Praze a teď již druhým rokem pracuji v Praze. Ve volném čase především sportuji, ale rád zajdu i za kulturou nebo někam vycestuji. Nebráním se žádným aktivitám

MužVážně 38 let Praha

TOP  17.2.2020

Hledám dobrou kamarádku a v případě vzájemných sympatií se nebráním vážnému vztahu. Potřebuji cítit přítomnost toho druhého, doteky, něhu, souznění, komunikaci, porozumění. Jsem jaký jsem a chci někoho kdo mě tak bude brát. Mám rád přírodu, hudbu, filmy a jsem spíš introvert. Těším se na případnou odpověď.

MužVážně 71 let Praha

TOP  17.2.2020

Hledám taky nemáš s kým zajít na kafčo nebo si popovídat hledám partnerku která je taky sama poď půjdem spolu Fanda.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Most
Muž | 40 let
Praha
Muž | 50 let
Ústí nad Orlicí
Muž | 49 let
Holešov

MužVážně 45 let Praha

TOP  17.2.2020

Bydlíme kousek od sebe na Jižním Městě, možná se potkáváme v samoobsluze cestou z práce nebo o víkendu na procházce v Kunratickém lese nebo u Hostivařské přehrady a chybí nám společné tiché večery nebo víkendové výlety za hranice Prahy, společné návštěvy kina, divadla. Nezměníme to? :-) P.S. Fotku rád zašlu mailem...

MužVážně 40 let Praha

TOP  16.2.2020

Ahoj, jsem štíhlé postavy, mladšího vzhledu 39let, bydlím i pracuji v Praze, jsem vysoký 190cm, hnědé vlasy na krátko, jsem nekuřák. Hledám slečnu 25-40let, Praha a okolí Prahy. Jinak jsem svobodný bez závazků, s lidmi komunikuji normálně, na seznamku píši protože se pracovně s moc ženami nesetkám a riskovat trapný omyl na veřejnosti se mě moc nechce. Můžeme si napsat několik emailů, nebo popovídat po telefonu. Uvidíme. Přeji příjemný zbytek dne. M.

Je nevyhnutelné, že se zde najde těch +/- 0, 015 % žen, které vědí, že kombinace 100% vodnář + 100% INTP je terno, které už se opakovat nebude. Nuže tady jsem, zdravím vespolek – přiměřeně vysoký, přiměřeně široký, přiměřeně starý/mladý, přiměřeně vzdělaný, přiměřeně galantní a tak dále, přiměřeně pochopitelně. Fotku sem nedám, není problém poslat, ostatně – každá druhá se tu kasáte, jak vám na vzhledu nezáleží, alespoň si tedy ověřím, esli náhodou nekecáte. Tak kdo se nebojí?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Benešov
Muž | 44 let
Bohumín
Muž | 49 let
Praha
Muž | 42 let
Praha