Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaHlavní město Praha

MužVážně 41 let Praha

TOP  17.2.2020

Ahoj, hledám tu přítelkyni kterou bych mohl chytnout za ruku jít se s ní projít povídat a být s ní šťastný

MužVážně 47 let Praha

TOP  17.2.2020

Ahoj rád bych se seznámil s milou a upřímnou ženou která už nechce být sama rád vařím jsem za každou srandu mám rád upřímnost a nesnáším nevěru Petr

Jsem pohodářský introvert s klukovskou duší, mám rád staré dobré věci života a nemusím moc ten moderní spěch. Hledám chlapíka středního věku a podobného ražení. Pokud jsi na stejné vlně (pěší výlety, procházky, vandry, nadšení do cestování vlakem, česká krajina na sever od Prahy, země severní a východní Evropy, země Asie, muzika 60.-90.let, dobré knihy, filmy, jídlo, pivko) pak jsi má hledaná spřízněná duše do života (možné budoucí spolubydlení na Praze 7?)

MužVážně 43 let Praha

TOP  17.2.2020

Ahoj. 42 let, svobodný, pracující, VŠ, upřímný, tolerantní a respektující normální kluk, se smyslem pro humor, lásku. Mezi mé záliby patří focení, sport, četba, počítače, příroda, cestování, technologie. Mým cílem je založení rodiny s hodnou milou partnerkou, budoucí ženou, čas a vše letí, samota taky není dobrá. Touto cestou věřím, že najdu svoji životní přítelkyni a ženu, která má podobné zájmy, je hlavně věrná, ohleduplná, pro rodinu, normální, hodná. Foto po emailu. Těším se

MužVážně 27 let Praha

TOP  17.2.2020

Ahoj, jsem úplně obyčejný, 26letý kluk z Prahy a rád bych poznal nějakou fajn slečnu. Jsem upovídaný, miluji nekonečné diskuse na libovolné téma. Jsem plný nápadů na projekty a mnoho svého času se je také snažím realizovat. Jsem velmi pozitivní člověk s růstovým myšlením a věřím, že člověk může dosáhnout téměř libovolného cíle pokud se dostatečně snaží. Pokud Tě něco zaujalo a máš iq vyšší než zmrzlá makrela, tak napiš.

MužVážně 52 let Praha

TOP  17.2.2020

Ahoj hledam přitelkyni nejen na motodovolenou.Tomaš

MužVážně 48 let Praha

TOP  17.2.2020

Pojď si napsat pár slov a uvidíme co bude dál. Zapomeneme na všední starosti. PavelDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Litoměřice
Muž | 42 let
Klatovy
Muž | 67 let
Brno
Muž | 38 let
Ostrava

MužVážně 42 let Praha

TOP  17.2.2020

Chceš-li poznat reálného muže se smyslem pro partnerství, rodinu, nevadí-li Ti trochu turistiky, klasické vážné hudby sportu...., těším se na Tvou odpověď. Hledám ženu pro život, nekuřačku, zatím bezdětnou, tu se kterou se dá trvale žít a třeba i založit rodina. Mám vztah k přírodě, horám, kutilství a rád bych našel vztah i k Tobě:).

MužVážně 33 let Praha

TOP  17.2.2020

Milé dámy! Dovolte, abych se vám krátce představil. Vystudoval jsem právo, dosahuji výšky 182 cm, nekouřím a bydlím ve vlastním bytě v Praze. Věnuji se různorodým zájmům v podobě turistiky, běhu, divadla, výstav či filosofie. Zamýšlím se seznámit s jednou z vás proto, abychom společně sdíleli zážitky, vzájemně se podporovali v dobrém i zlém a dříve či později založili rodinu. Dámy obdobné povahy nechť mi laskavě napíší několik vět o sobě a důvodech mého oslovení, a přiloží svou fotografii.

MužVážně 55 let Praha

TOP  17.2.2020

Rád bych pro občasné turistické výlety do přírody, posezení ve společnosti i intimní chvíle našel pohodovou, nezadanou baculku.Prosím jen z Prahy a nebo blízkého okolí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Děčín
Muž | 32 let
Praha
Muž | 45 let
Praha
Muž | 35 let
Mělník