Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaHlavní město Praha

MužVážně 38 let Praha

TOP  23.3.2020

Ahoj, hledám ženu, která by mě brala takového jaký jsem. Mám rád přírodu, hudbu, filmy, Jsem citlivý kluk, přítulný, s partnerkou komunikativní, myslím že právě ta komunikace je ve vztahu hodně důležitá, umím naslouchat, obejmout, pohladit a lásky si vážím. Rád bych ženu, která by mě chtěla :-) Hezký den.

MužVážně 40 let Praha

TOP  24.3.2020

Hledám pohlednou, usměvavou, hodnou a vtipnou ženu, která aspoň občas sportuje. Foto pošlu mejlem. Všem přeji hezký den :-)

MužVážně 39 let Praha

TOP  24.3.2020

Nouzový stav = nouzový plán. Rád bych oslovil ženu/dívku černovlásku, ideálně menšího vzrůstu, štíhlou (prý opaky se přitahují), líbí se i opálenější ženy. (např. Simona Halep, Klaudia Dudová) Pokud o nějaké víte, dejte vědět či předejte kontakt. Nejsem sice milionář, ale umím zajistit slušný a důstojný život :). Více klidně i ve zprávách.

37-lety, zajištěný, sympaťák, tatínek dvou dětí, by rád poznal sympatickou slečnu/ženu....jestli chceš také vážný vztah, napiš. Věk 18-40let. Fotka podminkou.

MužVážně 43 let Praha

TOP  24.3.2020

Ahoj, Sympatický a snad zabezpečený pohodář hledá sympatickou a inteligentní holku/ženu.)) Martin

MužVážně 38 let Praha

TOP  24.3.2020

Hledám ženu kvůli které se budu rád vracet domu.

MužVážně 43 let Praha

TOP  24.3.2020

Hledám vztah založený na společném plánování, radování se, společném sdílení i toho méně radostného, ale hlavně, oboustrannou oporu a důvěru. Hledám nekonfliktní, věrnou, citlivou a pozitivní dívku, co neblázní jen po sportu a která mi bude kamarádkou i partnerkou, v Praze a blízkém okolí Středočeského kraje, přiměřeného veku - zpočátku výlety, kino, různé akce spojené se vzájemným poznáním.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Frýdek-Místek
Muž | 43 let
Ostrava
Muž | 42 let
Tábor
Muž | 38 let
Domažlice

MužVážně Praha

TOP  24.3.2020

V této těžké době přežije muž pouze pokud má ženu co umí šít a vařit. Takže mne nezajmají selfíčka na velbloudu. Jednou větou prstýnek za roušku. Martin

MužVážně 41 let Praha

TOP  24.3.2020

Dominance - Submisivita, muž 41 let, myslím, že velice příjemný, komunikativní, voňavý....více rád napíšu mailem, hledá ženu, dámu na úrovni, pěstěnou, ženskost, s přebytkem vysoké - opravdu vysoké míry dominance. To samé i v oblasti fetishe. Může být vdaná, s touhou uspokojit v sobě něco, co je stále v hlavě, ale není podmínkou. Tyto touhy beru od určitého věku jako jistou výjimečnost a hledámprotiklad, který to má stejně. Prosím Praha, budu se moc těšit.

MužVážně 40 let Praha

TOP  24.3.2020

Ahoj, hledám dělohu, která by mi porodila dítě. Takové to povídání a přetvářky už mě vážně nebaví, proto píšu jak se věci mají hezky od přírody. Jsem chlap 39 let, zajištěný a potřebuji nějakou tu ženu co by se starala o domácnost, byla s ní sranda a zašli bychom až se to přežene někam. Zatím budeme moci pracovat na dítěti. Prosím jenom vážné zájemkyně.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Praha
Muž | 40 let
Teplice
Muž | 40 let
Praha
Muž | 37 let
Pelhřimov