Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaPoděbrady

Přál bych si pro sebe hodnou, upřímnou a věrnou ženu, se kterou si budeme navzájem oporou a zůstaneme spolu. Je to asi velké přání, ale věřím, že se splní. Přejeme hezký večer a těšíme se na odpověď .Ahoj Martin a Aura.

Ahoj hledám holku na vážný vztach sem mili a hodny kluk rád bych těl poznat holku co mám nad srdíčku budu se těšit na tebe odepiš mi ????

Jsem svobodný bez závazků se smyslem pro zodpovědnost, ochotný, nekuřák s vlastním zázemím. Občas rekreační sportovec (kolo, běžky, turistika, brusle, golf). Hledám hodnou holku, se kterou bych si rozuměl, pro doufám trvalý vztah.

Na seznamce jsem necelé dva měsíce a čekal jsem, že se tu člověk seznámí dobře, ale opak je pravdou. Odpovídat na inzeráty podle mě nemá smysl, když si ta druhá strana pouze přečte a nic víc. A nebo hůř odpověď smaže. Zajímavý způsob, jak se seznámit. Pomalu sám nevím, co napsat, abych trochu zaujal. Nehledám žádný úlet či flirt, ale vážný vztah. A aby nedošlo k omylu, tak nemám zájem o svobodné maminy a věk max. 32-33 let. Starším neodpovídám. Jinak všem ostatním odpovím :)

Hledám tmavovlasou VŠ 57 let z Poděbrad na společnézážitky.

Rád potkám milou sympatickou ženu, slečnu, která už také nechce být sama a hledá pracovitého, slušného nekuřáka s vlastním domkem se zahradou. Pokud také již nechceš trávit dny sama napiš a třeba nám to vyjde.

Ahoj, jestli to myslíš vážně a chceš se sejít, napiš.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 70 let
Praha
Žena | 61 let
Frýdek-Místek
Žena | 61 let
Přerov
Muž | 32 let
Praha

Hledam zenu na vaznych vstach Jemi 22 let

49/165 hledám jednoho sympaťáka, bez přehnaných požadavků na ženu.Nikdo nejsme dokonalý....

Nemám velký výběr v hledání své nové budoucí životní partnerky neb už hledám ženu na dožití, byť jsem zdravý vitální mladistvý VŠ 63/178, střední postavy a nekuřák. Oslovuji nejraději vdovu, která za sebou nemá negativní zkušenosti se soužití s mužem a která prostě neumí žít sama. Naše společná hobbies: Hudba a kultura všeobecně, příroda, cestování, psi, tanec.Naše srdce se na sebe usmějí a věk přitom nebude znát. Není pro mne důležitý Váš věk, postava, mám ale v oblibě u ženy dámskou eleganci

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Příbram
Žena | 38 let
Olomouc
Žena | 66 let
Praha
Žena | 59 let
Mladá Boleslav