Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka : Poděbrady

"Úkol je jasný, přinést do Pekla Dorotu Máchalovou nebo se nevracet!" Tak jinak, rád poznám milou, spolehlivou, pohlednou ženu, které bohatě postačí jeden věrný, nesobecký, zodpovědný, pracovitý abstinent 42/190/83 :) Pokud máš ráda přírodu, zahradu, bylinky, houbaření, výlety, turistiku, kolo a máš kladný vztah k životu v domku s velkou zahradou, tak jsi na dobré cestě do pekla. Věk neřeším, charakter a spolehlivost ano. Mám čtyřletého čertíka (prioritu) ve střídavé péči. Jsem od Poděbrad:)

Ahoj, je mi 30 let a hledám k sobě milou, usměvavou, se smyslem pro humor, upřímnou bezdětnou slečnu (max 32 let)...já pracovitý, spolehlivý, upřímný, věrný a milující. Rád chodím do kina, na procházky, do přírody, na houby, výstavy, apod. Nejsem ten typ, co vymetá diskotéky, zábavy, nehraji hazard apod. Rád bych se usadil s tou pravou, plánoval společnou budoucnost a trochu i cestovat. Budeme na vše dva. Stále hledám tu pravou jednu z vás, tak snad tě už najdu :) Odpovím všem :)

Najde se sympatická slečna cyklistka-bikerka (35-41 let), která si také ráda občas vyjede (nechce už sama) na horském kole do přírody-do terénu..(mimo asfalt), buď přes týden(odpoledne po práci) nebo o víkendu někam mimo po Čechách?...

Vysílám přání do vesmíru-hodný partner, charakterní, se smyslem pro humor, komunikativní, inteligentní, ochotný na vztahu pracovat , s pozitivním vztahem k životu a lidem -taková jsem i já.. Když člověk věří dostatečně dlouho, přání se vyplní :-) A já si počkám :-)

Ahoj, hledám ženu se společnými zájmy, která to myslí vážně a chtěla by do budoucna rodinu. Moc rád cestuji, po Čechách i Evropě, mám rád přírodu, hory, architekturu, občas zajdu za kulturou do kina či do divadla, sportuji v zimě i létě, kolo, brusle, lyže, atp. Též hodně fotím, mám i stránky. Nabízím spousty lásky, radosti, cestování, sportu i zábavy :) Bydlení v krásném domě u Poděbrad, jen 15min od Prahy. Pouze vážně, Luboš, 38let, 172cm ;)

Zdravím, jmenuju se Martin a nerad popisuju sám sebe... jsem pracující chlap, trochu introvert, ale hlavně jsem sám a nebavi mě to. Hledám jen věrnou partnerku, která hledá partnera, jako jsem já.

Ahoj, celý měsíc červenec budu pobývat v Poděbradech. Rád bych se věnoval prázdninovým aktivitám - plavání, golf, turistika, in-line brusle, letní kino, posezení na zahrádce .... je mi 46/180. Budu rád, když se přidá příjemná slečna, paní.....díky. Pavel

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Benešov
Žena | 55 let
Beroun
Žena | 48 let
Krnov
Muž | 54 let
Cheb

Hledám milou a komunikativní ženu, mírně sportovně založenou, která hledá odpovídající protějšek.

Ahoj. Tak nevím co přesně napsat. Snad jen to, že že už nechci být sám a moc rád bych měl klidný a pohodový vztah. Možná jsem náročný a jestli ne, tak se ozvi.

Dobrou vílu (nemusí to být přímo Amálka) ochotnou krátkodobě lidsky a ekonomicky vypomoci svému budoucímu partnerovi před a po operaci zraněné kyčle hledá nesmírně činorodý kutil, zahrádkář, muzikant, potápěč, pilot, fotograf a aktivní novinář mladistvý duchem kalendářně však již kmet - jemuž 28.července bude 72 let. Za odměnu při překročení sedmdesátky jsem si za jméno udělil čestný titul , CSs, což znamená Celkem Slušný stařec. Holky přiměřeného věku, již nyní se na některou z vás těším.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 42 let
Brno
Žena | 41 let
Ostrava
Žena | 34 let
Česká Lípa
Žena | 34 let
Kladno