Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaHolešov

MužVážně 36 let Holešov

TOP  26.1.2020

Hledám ženu, která by mě odsud ze seznamky vysvobodila :-) rád se seznámím se sympatickou, veselou, usměvavou slečnou pro společné trávení volného času při sportu, kultuře nebo jen lenošení.. ...., první setkání napoví... a dál se uvidí.. :-)

MužVážně 32 let Holešov

TOP  26.1.2020

Najde se tu slečna, která je sama a chtěla by to taky změnit? A jaká bys měla být? Určitě usměvavá a optimisticky naladěná, s úsměvem jde vždycky všechno líp. Měla bys mít ráda zvířata, přírodu, procházky, výlety a vše živé kolem sebe. Pokud bys ráda občas vyrazila i do kina na nějaký film, knížka pro tebe nebyla cizí slovo a byla i trochu romantička, bylo by to jen další plus. A co nabízím já? To, co hledám, sympatického muže, který by rád prožíval život ve dvou. Foto potěší. Tomáš

MužVážně 61 let Holešov

TOP  27.1.2020

Jsem 60.180.rozved.nekuřák zn.Rak - co umí vzít za práci, držet dané slovo a dokáže žít bez lží, falše, záletů í podrazů.Nehledám zde pouhý sex ani ničí majetek, ale upřímnou, komunikativní o sebe i dbající nezadluženou kamarádku do 60 let, ( I MÍRNĚ !! PLNOŠTÍHLOU), která má vše co k životu je třeba a postrádá jen férového kamaráda pro společné sdílení volného času, zálib a koníčků.Vztah k přírodě, zvířatům, zahrádce , kultuře i hobby sportovním aktivitám vítány.Okr KM výhodou ne však podmínka.

MužVážně 43 let Holešov

TOP  26.1.2020

Hledám ženu, která by si vážila hodného chlapa. Ženu ideálně mladší, chtějící dítko či dvě. Nemám moc zkušeností, přesto jedna z nich byla se ženou s dětmi, nebylo to dobré, upřímně tedy - máš-li dítě či děti, budu se bát si s Tebou cokoli začít. Když se zamiluji, pak tu osobu nosím v mysli od procitnutí do usnutí. Vím, co je věrnost. Jsem docela citlivý, z hrstky vztahů již spíše nevěřící a také trošku bázlivý.

ŽenaVážně 53 let Holešov

TOP  26.1.2020

Kdo nic nezkusí, nic nezkazí. Já 53/166, sport. typ, zkusím najít muže pro veselejší život.

Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Je opravdu tak těžké najít muže, pro kterého je největší hodnotou obyčejné lidské štěstí, který je schopen nejen brát, ale taky dávat - laskavost, soucit, obětavost a zájem ?

ŽenaVážně 50 let Holešov

TOP  25.1.2020

hledám muže pro hezký vztahDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Praha
Žena | 63 let
Praha
Žena | 44 let
Praha
Muž | 30 let
Praha

Hledá se muž do pohody i nepohody-ktery by s námi trávil rád svůj čas a poznal nás a osud nám ukáže kam nás to zavede.

MužVážně 46 let Holešov

TOP  24.1.2020

Ahoj neznámá, Je mi 45 let, měřím 172 cm. Jsem rozvedený, děti nemám. Mám rád přírodu, hory, turistiku, kolo, moře, občas si zajdu do kina, divadla nebo na koncert. Pracuji jako strojní technolog a konstruktér. Hledám ženu pro život a přál bych si, aby nám spolu bylo dobře. Ženu pro niž láska není jen slovem. Přeji pěkný den.

MužVážně 55 let Holešov

TOP  23.1.2020

Sport, pohyb, život, radost.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Kroměříž
Žena | 50 let
Rokycany
Žena | 53 let
Třebíč
Žena | 43 let
Praha