Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : Seznamka : Opava

MužVážně 54 let Opava

TOP  22.10.2019

Rád bych poznal obyčejnou, štíhlou, milou a pohodovou černovlásku ( černovláska není podmínkou) ve věku 35 až 59 let, ve které bych našel kamarádku, přítelkyni a milenku. Mimo jiné jsem motorkář.

MužVážně 43 let Opava

TOP  22.10.2019
Kino
Hudba
Kolo
Bruslení
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Jsem prý pohledný chlap. Chtěl bych se zase smát chtěl bych zase věřit chtěl bych milovat chtěl bych zase pro někoho žít a vědět že pro někoho kdo oto stojí a stát za ním pevně jako skála. Nejde se ještě taková dušička? Jen vážně prosím. Děkuji.

MužVážně 29 let Opava

TOP  21.10.2019

Ahoj rád bych touto cestou poznal dívku či ženu. Jsem 28.lety chlap co hledá milou, pozitivní, bezdětnou ženu s vyřešenou minulosti. Něco málo o mě, jsem pozitivní, veselá povaha. Rád chodím na procházky do přírody i za památkami, rád jezdím na kole a bruslích. Zajdu do kina i divadla nebo jen tak posedím s přáteli. Samota už mě nebaví a rád bych našel parťačku pro život. Najdu tě snad tady?

Hledám pohodovou partnerku na společné cestě životem a která konečně ví co do života chce a očekává. P.S. Naděje umírá poslední.

ŽenaVážně 45 let Opava

TOP  21.10.2019

Našel by se někdo miloučký v intimních chvílích se ženou - a hodný a pozorný ve chvílích běžných? Někdo, kdo momentálně nikoho nemá - a je mu smutno po přítomnosti druhé osůbky? Někdo, kdo je ochoten věnovat druhé bytosti svůj čas?

MužVážně 39 let Opava

TOP  21.10.2019

Vzájemná sympatie a přitažlivost je ten správný začátek.

MužVážně 42 let Opava

TOP  21.10.2019

ahoj, hledám ženu pro vážný vztah, děti nejsou překážkou. mám rád výlety, koupání, kino, dobré jídlo, domací kutilství, motorka. chci milovat a být milován. Nemám rád lež.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Mladá Boleslav
Žena | 40 let
Praha
Žena | 52 let
Trutnov
Muž | 31 let
Praha

Ahojky, najde se kamarádka časem třebas i více...

MužVážně 38 let Opava

TOP  21.10.2019

Hezký den, jsem trocha vyšší svobodný nekuřák a navíc bezdětný, ale do budoucna bych aspoň jedno rád a proto, když se ozve žena podobného věku, která je nohama na zemi a ráda by prohodila pár sluvek u kávičky, tak budu rád, neboť je možné, že se navzájem zakoukáme a těch káviček bude nespočet..více psát netřeba, raději osobně..hezky den.. Zbyněk

MužVážně 50 let Opava

TOP  20.10.2019

Hledám a nenalézám.Kterým směrem se mám dát?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 62 let
Plzeň
Žena | 65 let
Praha
Žena | 48 let
Praha
Žena | 49 let
Praha