Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaPraha

Ahojky mladá neznámá, rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)

Hudba
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety

Ahoj, rád poznám milou a pozitivní partnerku pro společnou cestu životem, která má otevřené srdce a vyznává trochu hlubší životní hodnoty. Pro naplněný život plný, lásky, radosti a všeho krásného co k němu patří. Jsem samostatný, zodpovědný a spolehlivý muž, co rád podniká, kutí a tvoří. Spíš rodinný ale zároveň aktivní typ. Mám rád přírodu, hory, výlety, chataření, rekreačně turistiku, cyklistiku, běžky, vodu, fotografování, hudbu, filmy, pohodu i relax. A co ty? Pěkný den. Pavel

Ahoj, i touto cestou bych rád poznal dívku, která má životní hodnoty už na správných místech a chtěla by už založit rodinu. Hledám slečnu, co zajde ráda za kulturou, do přírody nebo sportem. Určitě bych si přál hodnou a hrozně milou dívku poznat, ale to už je asi jen fakt sen :-) Prosím opravdu jen upřímnou odpověď a hlavně zprávu od té, co se chce seznámit...osobně. Jakub

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Fitness
Bruslení
Lyžování
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj, bydlím v malém, dřevěném domečku se zahradkou na samotě u lesa :-). Tímto způsobem hledám ženu, partnerku ke společnému sdílení. Hledám někoho inteligentního , citlivého, někoho, kdo není konzumně zaměřený, ideálně někoho na rostlinné stravě . Někoho, kdo upřednostňuje procházku lesem, před nákupním centrem. Někoho, kdo má rad názory pana Duška a jeho přátel. Někoho , kdo by rad v budoucnu založil rodinu. Děkuji za pozornost, konec hlášení :-)

Rád bych tady potkal milou a pohodovou ženu, s rozhledem a přehledem. sportovněji založenou, protože sám sportuji (ale nepřeháním to:) do 40 let. Ženu, která je z Prahy, anebo by ji nevadilo žít v Praze. Jsi tu?

Nehledám dopisování. Starý dobrý rande na slepo. Jediný příslib dopředu-být mimo metrix. To je miniskupina kde to ma vůbec smysl zkoušet štěstí jít na rande. Aktualni foto potěší.

Hledám dlouhodobý vážný vztah s možným výhledem na rodinu, pokud to máš podobně , budu rád, když napíšeš. LeošDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Praha
Muž | 38 let
Brno
Muž | 42 let
Kladno
Muž | 43 let
Roudnice nad Labem

Hledám ženu na společné chvíle ve dvou...výlety do přírody na kolo procházky poznávání krásy Čech a Slovenska a nebo valeni u TV .....najdu tě ??

Taky vás už nebaví ta nicotná samota? Nezasloužíme si v našem věku spíš to partnerství, jako mají všichni kolem nás? Proč to nejde, proč se tohle na seznamce nedá nalézt když tu všichni tvrdí, že hledají totéž? Pojďme se zkusit stát vyjímkou, je to o lidech, i tady ta seznamka může alespoň jednou zafungovat, zkusme alespoň společně komunikovat. Koho tyto řádky zaujmou k odpovědi předem díky za odvahu.

Svobodný, pracující, nekuřák se zájmem o sport, cestování, dobré jídlo - maso :-) s kladným vztahem k humoru by rád poznal fajn ženu k seznámení. Vzájemná sympatie a chemie prozradí víc. Foto ...nooo...není se čeho bát :-) Budu se těšit PS : nestyď se a napiš :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Liberec
Muž | 41 let
Jičín
Muž | 40 let
Vyškov
Muž | 38 let
Ostrava