Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníHradec Králové

Vítej na mém profilu. Hledám a stálé nenacházím, hledám ženu která již nechce být sama. Pokud jsi štíhlá až střední postavy a hledáš to samé rád Tě poznám. Já nezadaný, spolehlivý, zodpovědný, nekuřák rodinný typ, pohodář.

Rád bych poznal milou a přátelskou ženu z Východních Čech 27 až 47 let která nechce trávit víkendy a volné chvíle o samotě.Mám zájem o vážný vztah i kamarádku.Nechci být v této mimořádně těžké době sám a pokud i ty jsi sama tak napiš.Jsem nezadaný muž středního věku pracovitý, komunikativní, společenský, snad trochu sympatický.Mám rád hudbu, dokumenty, filmy, sport, kulturu, dobré jídlo, romantiku a vše pěkné co nám život přináší.Rád navštěvují Hrady a těším se na případný mail nebo vzkaz.

Ahoj děvčata! Kde všechna jste? Člověk nemůže legálně na rande a když už, tak s tím náhubkem. To mi povídejte, jak vlepit pusu na tvář - přes dvě roušky? To je skoro úkol pro vědce! Byl by tady jeden taťka 14 letého syna, 49/182/95, šikovný, empatický, vnímavý a povídavý. Trochu sportu, trochu kultury i vařit se musel naučit. V dáli už vidí konec karantény, vy ne? Těším se a předpokládám mírný smysl pro humor, ostatní nechť má volný průběh. Pro zvědavé fotku i delší texty -mailem.

Rád poznám v Hradci či blízkém okolí obyčejnou ženu s rouškou, co projde touto zkouškou, stejně jako já. Po písmenkách zatím, neboť možností víc není. A až Coviďák zmizí, už nebudem si cizí, už budeme se znát a spolu se budem smát. Až na konci zkoušky zmizí lidem roušky, pak se všude objeví krásné lidské úsměvy, a ty naše k tomu, protože budeme dva.

Přeji si seznámit se slečnou, která by byla víc než dobrá kamarádka. Hledám spřízněnou duši, jež nelze zřít očima. Najít druhý dílek puzzle, co se doplňují, tak jako spojení všech světadílů. Citlivou, empatickou, romantickou duši, která má ráda hudbu, tanec, kulturu, procházky. Věk 18-28 let, z celého širého okolí. :)

Ahoj, jsem kluk sportovní postavy, hledám příjemnou slečnu) foto můžu poslat:)

„Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.“Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Liberec
Muž | 43 let
Kroměříž
Muž | 38 let
Teplice
Muž | 36 let
Praha

Ahoj, jsem nekuřák sportovního zaměření zejména běhu a fitness, ale i plavaní.Rád se též podívám na místa, kde jsem nikdy předtím nebyl.Takže cestování a příroda mi nejsou cizí. Jsem romantik a hudbu poslouchám taneční.Hledám slečnu podobných zájmu.Upřednostňuji osobní setkaní před dlouhým psaním.

Ahoj. Rád se seznámím s starší ženou.

Bylo by opravdu překvapivé poznat zde sympatickou, optimistickou ženu, která má ráda život a ničeho se jen tak nezalekne. Je otevřená, vzdělaná, svůj volný čas dokáže smysluplně využít. Chce opět cítit blízkost a náklonnost druhé osoby a touhu vzájemného poznávání.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Plzeň
Muž | 41 let
Chrudim
Muž | 39 let
Havlíčkův Brod
Muž | 46 let
Mariánské Lázně